P
patu$ka
Gość
hejka!
Nuuska @ moze sie spoznic.... albo mialas podejscie do owu i masz teraz druga faze???
Akuku jedz to na co masz ochote ale wmalych poracjach czesciej a mniej. i na noc nie jedz. CHodz na spacerki poki pogoda jest...
kasiol ja jak zmierze pol godz pozniej czy wcesniej nic nie dodaje ani nie odejmuje zostawia jako zaburzona. Dopieo przy pelnej godzinie to wtedy zmieniam.
A ja jeszcze musze czekac do konca tyg. z przytulankami. chlip chlip :-(
Nuuska @ moze sie spoznic.... albo mialas podejscie do owu i masz teraz druga faze???
Akuku jedz to na co masz ochote ale wmalych poracjach czesciej a mniej. i na noc nie jedz. CHodz na spacerki poki pogoda jest...
kasiol ja jak zmierze pol godz pozniej czy wcesniej nic nie dodaje ani nie odejmuje zostawia jako zaburzona. Dopieo przy pelnej godzinie to wtedy zmieniam.
A ja jeszcze musze czekac do konca tyg. z przytulankami. chlip chlip :-(



