Hehe Patu$ka aż tak byś chciała bliźniaki? :-)
Nuuuśka spróbuj załatwić sobie ten monit, wiadomo że lepiej wiedzieć wcześniej jeśli coś jest nie tak. Ale uważam że i tak się okaże ze wszystko jest w porządku :-)
Ja jutro mam wizytę u gina, zobaczymy czy pęcherzyki urosły :-) ale niestety dopiero na 20:30 jadę :-)
Nuuuśka spróbuj załatwić sobie ten monit, wiadomo że lepiej wiedzieć wcześniej jeśli coś jest nie tak. Ale uważam że i tak się okaże ze wszystko jest w porządku :-)
Ja jutro mam wizytę u gina, zobaczymy czy pęcherzyki urosły :-) ale niestety dopiero na 20:30 jadę :-)

ja nie chce !!! ona ma jutro spac, musi i koniec kropka .