Nuuuśka
..kocia mama ;]
Tak mi się wlasnie wydaje, dlatego teraz z Nia porozmawiam i powiem o swoich wątpliwościach, po @ będziemy czynic staranka i w razie gdyby ( TFU TFU !!! ) nie udało się to wtedy od następnego cyklu czyli yyy od lipcowo/sierpniowego postaram się o monit jeśli nie u tej mojej, to pojde do prywatnego ginka, ale dopne swego na pewno. Zaopatrzylam się juz w tesciory owu ( 30sztuk ) wiec zaraz po skończonej @ będę robic codziennie tesciory co by nie przegapić niczego 
Kurcze musi się udac, jak mi przewertowali te moje jajnikusy to chyba sa drożne jak nigdy wiec niech Ł. teraz popracuje nas swymi zolnierzami i działamy :-)

Kurcze musi się udac, jak mi przewertowali te moje jajnikusy to chyba sa drożne jak nigdy wiec niech Ł. teraz popracuje nas swymi zolnierzami i działamy :-)
