Dzieki Wam dziewczynki za rade, tez sadze ze laparo na pewno opóźni @, ale chciałam się upewnić co do Castagnusa, bo jak zawsze niedouczona jestem w tych kwestiach niestety :///
akuku wlasnie, pochwal się brzusiem !!!! :-) widać już cos czy jeszcze nic ? Trzymam kciukaski, żeby Alexowi spodobalo się w szkole

)) To bardzo ważne.
patu$ka Kochanie Ty się o nic nie martw !!! na pewno wszystko będzie dobrze, szkoda ze tak pozno masz wizytke, ale będę bacznie czuwac na forum i czekac na wieści od Ciebie !!! i musza być dobre !!! inaczej nakopie temu Twojemu ginowi do dupska !

A co do pecholi, to pewnie ze może być jeden ale dobry i wlasciwy, ale ja mam nadzieje, ze będziesz miała co najmniej dwa wlasciwe i od razu będą dwa robaczki :-)Ale byłoby super !!
Strasznie kluje mnie taka ranka w pępku :/ nie miałam zakładanych zadnych szewkow ani w pępku, ani na wysokości jajnikow, ranki kolo jajnikow się już ladnie zagoily prawie ale w pępku dalej takie jakby troszkę zaczerwienione, i normalnie mam tam takie jedno nacięcie, i caly czas mnie ciagnie, kluje i boli tak dziwnie
kasiol ja kiedyś uwielbiałam czytac wszelkie książki, najlepiej kryminaly. Teraz kurcze nie mam już czasu

( wzielam ksiazke do Szpitala i myslalam ze może wtedy się cos uda, kupiłam w zeszłym roku fajna powieść o spolecznosci Amiszow i jajco, nawet w polowie nie jestem

az wstyd :<
Tez u Was taka pogoda ?? leje jak nie wiem. Tesciowie jada w piątek na urlop na 1,5tygodnia do Chorwacjii i ciekawa jestem czy uda im się urlop. Oby.
Ja dziś rano bylam na rezonansie tego kolana, które niedawno mi dokuczalo. Mama po znajomościach zalatwila mi termin tak, ze zamiast na 11 września miałam na teraz, czekałam miesiąc a nie 4 wiec bardzo się ucieszyłam. Jutro mama odbierze wynik, bo TK robiłam w tym samym Szpitalu w którym ona pracuje wiec od razu przedzwoni mi i powie, co i jak. Ale żeby było smieszniej, przestalo dokuczać mi to kolano, ale zaczelo lewe

Boze, jaka ze mnie jest kaleka !!
Ide powiesić pranie, ogarnąć kuchnie i po Ole do szkoły.