Nuuuśka
..kocia mama ;]
Tzn wiesz co, nie wiem o czym mówisz pisząc - bałabym się usiasc na klapie, ale poki ucza się na nakladce, to wiadome, ze po każdym jednym uzyciu nakladke sprzątamy, zwirek wymieniamy a deche dezynfekuje
Potem na samym końcu kiedy już sa na ostatnim etapie i pozostaje tylko jedna obręcz i decha, kupsko , jak i siku trafia bezpośrednio do toalety, wiec nie masz zagrozenia zadnego
Ale jak Dzisus sika i kupska wali na zewnątrz to rzeczywiście bez sensu 
Co do tesciora - no ja wlasnie nie wiem o czym Ty mówisz !! ? jaki wgląd na przyszlosc, jak za miesiąc to będziemy już o wózkach pisać, śpioszkach, lozeczkach i wszelakich innych roznosciach potrzebnych do wyprawki
DD
Potem na samym końcu kiedy już sa na ostatnim etapie i pozostaje tylko jedna obręcz i decha, kupsko , jak i siku trafia bezpośrednio do toalety, wiec nie masz zagrozenia zadnego
Ale jak Dzisus sika i kupska wali na zewnątrz to rzeczywiście bez sensu 
Co do tesciora - no ja wlasnie nie wiem o czym Ty mówisz !! ? jaki wgląd na przyszlosc, jak za miesiąc to będziemy już o wózkach pisać, śpioszkach, lozeczkach i wszelakich innych roznosciach potrzebnych do wyprawki



