Nuuuśka
..kocia mama ;]
kasiol o zlej godzinie Ci ja zmierzyli ?.....jezu co za idioci pracują w sluzbie zdrowia :/ poważnie.
Czyli wszystkie wyniczki masz książkowe, i nie musisz brac niczego na obniżenie
ja nie wiem ile teraz waze nawet, wole się nie wazyc ale przytylam na pewno przynajmniej 2kg
boze, za niedługo będę jak wieprz wygladac
akuku ale po co Ty czytasz o takich rzeczach w ogole ??????? Wszystko będzie dobrze, na pewno się ladnie wchłonie i nie myśl o tym bo zwariujesz ! Kiedy masz to usg ? 16 lipca ?
patu$ka a widzisz to znowu się czegos dowiedziałam nowego
nie wiedziałam ze im mniej czulsze testy owu tym gorzej, ale na pewno zapamiętam na przyszlosc
choć mam nadzieje, ze nie będzie to już długo potrzebne.
natka a może wcale @ się nie pojawi oo !
tego się trzymajmy :**
Czyli wszystkie wyniczki masz książkowe, i nie musisz brac niczego na obniżenie
ja nie wiem ile teraz waze nawet, wole się nie wazyc ale przytylam na pewno przynajmniej 2kg
boze, za niedługo będę jak wieprz wygladac
akuku ale po co Ty czytasz o takich rzeczach w ogole ??????? Wszystko będzie dobrze, na pewno się ladnie wchłonie i nie myśl o tym bo zwariujesz ! Kiedy masz to usg ? 16 lipca ?
patu$ka a widzisz to znowu się czegos dowiedziałam nowego
nie wiedziałam ze im mniej czulsze testy owu tym gorzej, ale na pewno zapamiętam na przyszlosc
choć mam nadzieje, ze nie będzie to już długo potrzebne. natka a może wcale @ się nie pojawi oo !
tego się trzymajmy :**
teraz ma za swoje. Pannica madra. Napisalam jej na kartce co ma brac i kiedy i dalam jej zadanie na wieczor u rodzicow - czytac co tam mama napisala
a to nie lada wyzwanie, bo Ola swietnie czyta rzeczy które zna = czyta z pamięci. Z reszta już troszkę gorzej.