• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki luty 2013

reklama
patu$ka tak myslalam ze to owu :tak: przytulaskowac sie jeszcze dzis czy juz odpuscic ? :blink:

Prosze wpisywac sie na lipcowo/sierpniowe testowanka :-)


90_natka - czekamy na @ :/
Patu$ka- czekamy na @ :/
Nuuuśka - termin @ 14.07
kasiol - ??
tysia - ??
 
Patus no cos Ty , takiego flaka calowac?? Dziekuje:-)

obudzilam sie w nocy z katarem I bolem gardla;/;/

Wzielam tabl. Do ssania,a mi nie wolno...zapomnialam/tylka mi sie ruszyc nie chcialo (wybierz poprawne)

Musze to do lekow wyniesc bo akurat bylo w mojej szafce nocnej.
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry