Akuku
Fanka BB :)
Patus, no bede inhalacje robic ale dopiero wieczorem bo niemoglabym z domu wychodzic po inhalacji.
Jeszcze na gardlo mozna tamtum verde ale nie za duzo.
Moge gardlo plukac woda z sola lubwoda utleniona.
Ja w poprzednich ciazach wodka plukalam, ale nie mozna nic polknac I wyplukac buzie woda juz po. No I wodka wygryza zarazki szybko
I gardlo nie boli.
Jeszcze na gardlo mozna tamtum verde ale nie za duzo.
Moge gardlo plukac woda z sola lubwoda utleniona.
Ja w poprzednich ciazach wodka plukalam, ale nie mozna nic polknac I wyplukac buzie woda juz po. No I wodka wygryza zarazki szybko

