P
patu$ka
Gość
Dzien dobry Kochane!
@ pelna geba... Brzuch tak mnie boli ze szkoda gadac. Wczoraj pol nocy przeplakalam. Wygladam jak ropuha,ale juz jest troszke lepiej.
Akuku jak nie masz byc zmeczona.Wybiegasz sie z dzieciakami. Tymbardziej ze w ciay jestes szybciej sie meczysz.Ah ten Twoj m tot ez taki wyrozumialy ze szok.
Natka wiec ednak @ zawitala,no coz nowy cykl... twoj kolejny jeszcze wszytsko moze sie zdarzyc.U mnie ostatnia szansa.
@ pelna geba... Brzuch tak mnie boli ze szkoda gadac. Wczoraj pol nocy przeplakalam. Wygladam jak ropuha,ale juz jest troszke lepiej.
Akuku jak nie masz byc zmeczona.Wybiegasz sie z dzieciakami. Tymbardziej ze w ciay jestes szybciej sie meczysz.Ah ten Twoj m tot ez taki wyrozumialy ze szok.
Natka wiec ednak @ zawitala,no coz nowy cykl... twoj kolejny jeszcze wszytsko moze sie zdarzyc.U mnie ostatnia szansa.





