tysia123
Fanka BB :)
Ta u nas tez upał, ale w pracy klima działa. Tylko mi nie zazdrościc, bo wole jednak bez klimy. Dzis juz czuje zatoki..... 
Hehe, mój G to mnie zawsze pociesza jak @ przychodzi, ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo kolejny miesiąc będziemy się duzo seksic
Ja nie zawsze mam ochote, a jak staranka sa grane, to nie mysle czy ochota jhest czy nie, tylko dzialamy
Mnie za to zaczyna moja mama wkurzac bo chodzi i gada ze czas na drugie dziecko.... Nie mam zamiaru informowac jej ze sie staramy ale chyba w koncu nie wytrzymam i cos jej pwoiem. Tak wogole to nikt nie wie ze sie staramy. Jak pytaja o drugie dziecko to mowimy ze na pewno tak, ale jak ogarniemy troche budowe. A jak jest u was?

Hehe, mój G to mnie zawsze pociesza jak @ przychodzi, ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło, bo kolejny miesiąc będziemy się duzo seksic
Mnie za to zaczyna moja mama wkurzac bo chodzi i gada ze czas na drugie dziecko.... Nie mam zamiaru informowac jej ze sie staramy ale chyba w koncu nie wytrzymam i cos jej pwoiem. Tak wogole to nikt nie wie ze sie staramy. Jak pytaja o drugie dziecko to mowimy ze na pewno tak, ale jak ogarniemy troche budowe. A jak jest u was?


boze moje nogi wygladaja jakbym w pokrzywach spala
straszna duchota. Lubie lato, ale minus w takich momentach to brak klimy w domu 