Nuuuśka
..kocia mama ;]
patu$ a ja bym proponowala odstawic testy owu, termometr ale mimo wszystko czynic staranka Kochana, moze uda sie jak w przypadku akuku ?
Moze to jest metoda, i sama jesli teraz sie nie uda, na urlop nie biore ani testow ani termometra i podzialamy tak, jak my bedziemy mieli ochote a nie jak kalendarz pokaze.
Odnosnie stymulacji chodzi Ci o CLO tak ? a nie myslalas o zasiegnieciu porady innego gina ? Chocby dla sprostowania, sprawdzenia pewnych rzeczy, bo a noz okaze sie cos innego. Ja mysle, ze hormony i HSG wszystko Nam wyjasni. Choc mysle, ze Ty masz tak ladne wykresy, owu zawsze o czasie, cykle nie przesuniete ze hormony masz w porzadku. Wiem, nie znam sie na pewno tak jak lekarz ale wydaje mi sie, ze albo moze to jajowody albo tylko i wylacznie psychika. Ja sama sklaniam sie ku temu przy swojej osobie, bo wiem, ze nie ma nic gorszego niz blokada psychiczna a my stanowczo zbyt wiele o tym myslimy i przezywamy.
Kochana ale musimy wierzyc ze bedzie dobrze !
Odnosnie stymulacji chodzi Ci o CLO tak ? a nie myslalas o zasiegnieciu porady innego gina ? Chocby dla sprostowania, sprawdzenia pewnych rzeczy, bo a noz okaze sie cos innego. Ja mysle, ze hormony i HSG wszystko Nam wyjasni. Choc mysle, ze Ty masz tak ladne wykresy, owu zawsze o czasie, cykle nie przesuniete ze hormony masz w porzadku. Wiem, nie znam sie na pewno tak jak lekarz ale wydaje mi sie, ze albo moze to jajowody albo tylko i wylacznie psychika. Ja sama sklaniam sie ku temu przy swojej osobie, bo wiem, ze nie ma nic gorszego niz blokada psychiczna a my stanowczo zbyt wiele o tym myslimy i przezywamy.
Kochana ale musimy wierzyc ze bedzie dobrze !

