P
patu$ka
Gość
Akuku ja tak bez ciazy potrafie spac.
Wlasnie paulinka ja tez slyszalam ze wiekszosci po HSG udaje sie zaskoczyc niemalze od razu.
Wiem ze mi moze pomoc wrzucenie na luz. Dlatego czekam konca tego cyklu. Od sierpnia nei bede musiala chodzic do lekarza brac tych lekow. Zrobie sobie hormonki dla pewnosci. Ł wysle na badanko. I poczekam na wyznaczenie terminu HSG. Bo wiem ze to uzaleznione od @ jest. Wiec mysle ze do polowy wrzesnia mi zrobia skoro badanie sie robi do 10 czy tam 12 dc.
Wlasnie paulinka ja tez slyszalam ze wiekszosci po HSG udaje sie zaskoczyc niemalze od razu.
Wiem ze mi moze pomoc wrzucenie na luz. Dlatego czekam konca tego cyklu. Od sierpnia nei bede musiala chodzic do lekarza brac tych lekow. Zrobie sobie hormonki dla pewnosci. Ł wysle na badanko. I poczekam na wyznaczenie terminu HSG. Bo wiem ze to uzaleznione od @ jest. Wiec mysle ze do polowy wrzesnia mi zrobia skoro badanie sie robi do 10 czy tam 12 dc.
zobaczymy, jakby tak mnie sie udalo (...) w tym cyklu to chyba bedziemy mogly skromnie powiedziec, ze jestem tego najlepszym przykladem :>
ale ja Ci mowie, ze wszystko bedzie dobrze, zobaczysz Sloneczko :*
tylko oczywiscie z kolejkami musialabys uwazac.