Patu$ka a to może tak jest z tym pregnylem. Chociaż powiem Ci że naprawdę się zdziwiłam bo ostatnio dostałam bez problemu i to w pierwszej aptece..
Nuuuśka kurcze, antybiotyk? To nieciekawie... Wyobrażam sobie jak się mała męczy z tym katarem :/ oby szybko wróciła di zdrowia :*
Nuuuśka kurcze, antybiotyk? To nieciekawie... Wyobrażam sobie jak się mała męczy z tym katarem :/ oby szybko wróciła di zdrowia :*
upal wraca a ona bidna zasmarkana w domu siedzi.
Spokojnej nocki Kochane :**
bo nie rozumiem.... Na oczyszczanie zatok polecam Sinupret (krople bez recepty z apteki) + naświetlanie Bioptronem (jesli masz albo masz od kogo pozyczyc). 
kupilam jej wczoraj podwojna dawke oslony - prebiotyk na bazie drozdzy, podobno bardzo dobry, jutro poprosze zeby mama rano pobrala jej wymaz z noska i zaniose do Nas do badania. Swoja droga w sierpniu mamy kontrole u laryngologa i ciekawa jestem jakie jej wyjda badania sluchu - jezeli lewe uszko sie nie poprawi to na wrzesien mamy termin juz na kolejny drenaz. Ciesze sie, ze prawe uszko sie ruszylo do pracy, ale lewe jest nadal do bani, choc lekarze mowia, ze dzieci okolo 9-10 roku zycia wyrastaja z tego zaburzenia, zwlaszcza po dwoch drenazach jaki juz miala. Czas pokaze, ale powiem Ci, ze modle sie zeby kruszyna z tego wyrosla, bo szkoda mi jej strasznie :-(
jak myslisz ?