P
patu$ka
Gość
Paulinka bedzie dym i ogien w szopie jak staranka pojda w ruch 

Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij


Jak u Nas będzie kiedyś dziewczynka to będzie Lenka a dla chłopca nie mam jeszcze pomyslow
Oprocz Łukaszowego KORELA ale to mu powiedziałam od razu ze jak chce tak nazwac dziecko to nie ze mna 

ale tak, masz racje patu$ po @ tez mi wzrasta libido i to tak, ze to ja ciagne Ł. do lozka a powinno być na odwrot
Dzis mu powiedziałam, ze jest
bezczeleny bo mi powiedział, ze pojdziemy się dziś bzykac jak mu pozwole się dwóch piw napic wieczorem. Nie miałam wyjścia
To czysty szantaż !