Akuku
Fanka BB :)
Patuska zrobilam sie bardzo delikatna na dotyk, dzwieki i wogke na wszystko. Szybko sie denerwuje ale w tej ciazy jakos latwiej jest mi sie opanowac i nie wybuchac.
Wsadzilam.zatyczki i juz nic mi nie przeszkadzalo, tzn. slyszalam.tv ale juz tak jak przez mgle.
Jeszcze przeziebiona jestem ale dam rade.
Jestem zalamana, brzuch.mi wywala coraz bardziej. Jedziemy na wakacje a ja sie w zadne krotkie spodenki nie mieszcze..musze kupic ciazowe spodenki i moze jakies sukienki ahh
Zal mi na to kasy bo krotkie spodenki ubiore tylko przez dwa tyg. Bo tu tak cieplo nie jest.
Dzis mi sie snilo ze bylam na usg (juz odliczam , jeszcze 10 dni) i babka mierzyla itd ale slabo bylo widac, wiec kazala sie duzo napic i wtedy juz lepiej bylo widac (tutaj mowia ze lepiej widac jak sie duzo napije przed usg)
No i porobila zdjecia itd i pyta czy chce znac plec a ja ze tak, no i mowi thats a boy !!
A ja ze trzeci chlopak ... Hehehe
I z placzem do domu wracalam ale sama w tym snie sie zastanawialam czy ja placze ze szczescia ze dziecko jest zdrowe czy ze smutku ze chlopak hahaha
Dodam ze na usg oczywiscie nie bylo juz przepukliny pepowinowej.
Nuska co za noc! U nas nie ma burz na szczescie. Chyba 2 razy od 6 lat slyszelismy grzmot
i na tym sie konczylo
Milego dnia u nas juz prawie 24 stopnie ...jejku to jak nie u nas hehe :-)
Wsadzilam.zatyczki i juz nic mi nie przeszkadzalo, tzn. slyszalam.tv ale juz tak jak przez mgle.
Jeszcze przeziebiona jestem ale dam rade.
Jestem zalamana, brzuch.mi wywala coraz bardziej. Jedziemy na wakacje a ja sie w zadne krotkie spodenki nie mieszcze..musze kupic ciazowe spodenki i moze jakies sukienki ahh
Zal mi na to kasy bo krotkie spodenki ubiore tylko przez dwa tyg. Bo tu tak cieplo nie jest.
Dzis mi sie snilo ze bylam na usg (juz odliczam , jeszcze 10 dni) i babka mierzyla itd ale slabo bylo widac, wiec kazala sie duzo napic i wtedy juz lepiej bylo widac (tutaj mowia ze lepiej widac jak sie duzo napije przed usg)
No i porobila zdjecia itd i pyta czy chce znac plec a ja ze tak, no i mowi thats a boy !!
A ja ze trzeci chlopak ... Hehehe
I z placzem do domu wracalam ale sama w tym snie sie zastanawialam czy ja placze ze szczescia ze dziecko jest zdrowe czy ze smutku ze chlopak hahaha
Dodam ze na usg oczywiscie nie bylo juz przepukliny pepowinowej.
Nuska co za noc! U nas nie ma burz na szczescie. Chyba 2 razy od 6 lat slyszelismy grzmot
Milego dnia u nas juz prawie 24 stopnie ...jejku to jak nie u nas hehe :-)
dawno czegos takiego nie przezylam. No i oczywiście wtedy kiedy Agnieszka miała zamiar się wyspac
Co do ciuszków, powiem Ci Kochana ze ja miałam jedna sukienke, jedna spodniczke i pare bluzek, wszystkie oczywiście ciążowe, bo w normalne ciężko się było zmiescic, ale najwygodniej na pewno było mi w sukience a'la ogrodniczki. Kup sobie jak pisze patu$ jakies leginsy i tuniczke, albo zwiewna sukieneczke, na pewno cos ladnego znajdziesz
i nie myśl tyle o tej przepuklinie !
Albo to ta burza spowodowala, ze ze strachu bym się posikala