P
patu$ka
Gość
Hej! Ale nasamrowalyscie....
Ja zajadam sie sernikiem an zimno z jagodami...mmmm
Co do Cas. to ja sie nie wypowiadam.
Nuuuska ale piekna temperatura,chyba mi tu fasolkiem jedzie... oby oby...
Akuku slonce w tym roku jest koszmarne posamrujesz plecki kremem i bedzi eok. Moze jakis zel chlodzacy by pomogl.
Ja zajadam sie sernikiem an zimno z jagodami...mmmm
Co do Cas. to ja sie nie wypowiadam.
Nuuuska ale piekna temperatura,chyba mi tu fasolkiem jedzie... oby oby...
Akuku slonce w tym roku jest koszmarne posamrujesz plecki kremem i bedzi eok. Moze jakis zel chlodzacy by pomogl.
wiec ta się wcale nie liczy ooo. Jutro pewno spadnie i tyle będzie z tej Naszej ladnosci :> Twoja za to bardzo ladna, stabilna, oby nie skakala
Jezu jak mie się spac chce, zabije kiedyś tego chlopa, przysięgam 
