Cześć dziewczynki :* co za dzień! Ani chwili odpoczynku bo tyle roboty...
Nuuuśka kurcze, biedna ta TWoja Olcia... Ale najważniejsze, że to się łatwo leczy bo to dość pospolite. Będzie dobrze, oby tylko szybko się poprawiło.
A na poprawę humoru to Ci powiem że wykres masz mimo zaburzenia śliczny :-) oby tak dalej :-)
Co do prania to my mamy wsad 7 kg ale mamy też czujnik ciężaru czy coś takiego i jak włożymy mniej to i tak będzie pobierać tylko tyle wody ile potrzebuje a nie cały bęben:-) także zdarza się prać jakieś 3 czy 4 bluzki
Nuuuśka kurcze, biedna ta TWoja Olcia... Ale najważniejsze, że to się łatwo leczy bo to dość pospolite. Będzie dobrze, oby tylko szybko się poprawiło.
A na poprawę humoru to Ci powiem że wykres masz mimo zaburzenia śliczny :-) oby tak dalej :-)
Co do prania to my mamy wsad 7 kg ale mamy też czujnik ciężaru czy coś takiego i jak włożymy mniej to i tak będzie pobierać tylko tyle wody ile potrzebuje a nie cały bęben:-) także zdarza się prać jakieś 3 czy 4 bluzki
i bol brzucha /podbrzusza nasila sie kiedy sie garbie ( niestety mamy w pracy krzeszla bez oparc :/ ). I pulsuje co jakis czas na lewa strone. boze a moze ja juz tak ze starosci ? 
:-)
ale to tak jak u Ciebie prawda ? mialas jechac do Polsi po pomoc a pojechalas po to, zeby gin stwierdzil ciaze :-)