paulinka88
Mama Mikołajka i Marcelka
Nuuśka ja myślałam, że tak szybko ciąży na usg się nie zobaczy, a widać
Moja siostra chodzi do mojego gina i dwa dni po pozytywnym teście było widać plamki na jajnikach świadczące o ciąży. Tylko później jakoś wolniej to wszystko się rozwijało. No i ma ciążę o 3 tyg mładszą... A ona miała jeszcze o tyle śmiesznie, że przy drugiej wizycie kiedy jej lekarz powiedział, że zarodka jeszcze nie ma to wszystkie bóle jak ręką odjął
Pozostała tylko niechęć do kawy i mdłości. Więc sobie nadziei nawet nie robiła. A tu dzidziol jest
A najlepszy to jest mój siostrzeniec, który ostatnio stwierdził, że chce brata, bo jak będzie siostra to będzie sobie mama ją sama bawić
No myślałaby kto, że czterolatek( no w lutym będzie miał 4,5) taki opiekun
))) A my kciuki zaciskamy za dziewczynkę, bo u nas w rodzinie ostatnio sami chłopcy się rodzą
ale nawet nie wiesz ile bym dala zeby uslyszec ze to fasolcia, ale jakos nie mam przekonania :/ 
nie wiem, mam mieszane uczucia, ale kurcze cos trzeba bylo zrobic, a noz pomoze :-(