reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Styczen 2015

U moich rodzicow i teściów to zawsze żurek na pierwsze a później caly stol zastawia sie różnymi mięsami i każdy je co chce. Nie ma takiego typowego obiadu :) pełno kotletów różnych, pieczonych kurczaków, kaczek itp. Ja zawożę zawsze ciasto i jakieś sałatki. Z głównymi daniami szaleją nasze mamy. Nigdy nie spędzaliśmy świąt u siebie...
 
reklama
No właśnie podpowiada tak dużo, że na nic nie mogę się zdecydować. Miałam nadzieję, że któraś rzuci konkretnie co u Was się jada i po prostu to zrobię... Pierwszy raz w życiu mam taki dylemat :/
 
Ewmi tak mi przykro :( Nosz co za przeklety malpiszon!! ;( I jak tu czlowiek ma wyluzowac i nie myslec jak juz przedsięwziął wszystkie kroki i nic... Ciesz sie chociaz ze sie nie spoznila no i moze w koncu ci sie wyregulowalo! Zawsze lepiej mniej @ w roku :) Tule!!!
 
Cassiah, w moim przypadku to więcej @ skoro niektóre cykle mialam po 45 dni i więcej. A wyluzować się da, ja jestem tego przykładem. Zjadłam właśnie pycha śniadanko - tosty z szyneczką - i wypiłam pyyyyyszną kawkę na mleku, wzięłam wiesiołka i mam wywalone na tę @. Zaraz łapię się za odkurzacz i ogarnę podłogę, bo moje psie poczuło wiosnę i postanowiła już letnie futro odziać, więc podłoga czaaaaarna od kłaków (i tak codziennie przez najbliższych kilkanaście dni, aż wylnieje).
Podrzucajcie co u Was się je, bo jak dalej tak pójdzie, to zęby w tynk będziemy z głodu wbijać ;) ;P
 
reklama
Do góry