reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki WETERANKI - 2018 naszym rokiem !

reklama
Witam:) u mnie 27 dc i mam przeczucie że znowu się nie udało. Owu była 20 dc a czuje się jak zwykle i tempke też mam jak zwykle czyli nic z tego nie będzie....
 
Hej dziewczyny :-) jestem ciekawa tego wykresu...
1479811475388.jpg


...czekanie na coś co i tak się nie wydarzy zawsze boli...
 

Załączniki

  • 1479811475388.jpg
    1479811475388.jpg
    49,3 KB · Wyświetleń: 213
Artemida a monit kiedy masz?
Ja sie zaczynam zastanawiać czy wierzyć tym testom owu, bo sluz mam, ból podbrzusza i jajców, bzykać mi sie chce tak, ze od rana o tym myśle, a dzis dopiero 8dc [emoji23]
 
Dziewczyny chciałam się z wami pożegnać, może kiedyś znowu będę tu nie wiem, po prostu jak tu wchodzę i wam się udaje zajść, a ja już w paranoje popadam że dlaczego ja nie mogę.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziewczyny chciałam się z wami pożegnać, może kiedyś znowu będę tu nie wiem, po prostu jak tu wchodzę i wam się udaje zajść, a ja już w paranoje popadam że dlaczego ja nie mogę.

Napisane na Che2-L11 w aplikacji Forum BabyBoom

Patunia każda z nas popada w paranoje, deperesje, mamy chwiejne emocje... lekko nie jest, ale co zrobic. Myśle, ze u Was problemem jest to, ze za rzadko sie bzykacie, ale nie ma innej możliwości i trzeba to jakoś przeczekać. Moze uda Wam sie jakoś cos zaradzić na ta sytuacje, żeby nie być ciagle na odległość [emoji20] trzymam kciuki żeby szybko sie Wam powiodło [emoji4]
 
agnesis a zgwałcić męża można hehe , intuicja najlepsza ponoć .. Choć moja to mnie często zawodzi...

Bananka kiedy testujesz?

Patunia wpdaj do nas czasem , chociaż napisać co tam u Ciebie [emoji8] i czy @ przyszła , moze cie pozytywnie zaskoczy [emoji4]

A ja leże w łóżku , najgorsze , ze mała ciągle koło mnie ...
A od wczoraj zaczęła mi kaszlec wrrr wszystko przez tą pogodę bylo 3 dni temu nawet 0· a dziś u mnie 17· i jak tu chorym nie byc?

wff2krhmvaem9yip.png
 
Bum no już nawet dzwoniłam zapytać czy na przerwę bedzie w domu, ale niestety nie i jeszcze powiedział, ze nimfomanką jestem, choć słowem o sexie nie wspomniałam, ale on już wiedział o co chodzi [emoji12][emoji23][emoji16][emoji16]
Patunia, a nie mówiłam, ze przyjdzie w poniedziałek [emoji6]
 
reklama
Do góry