• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Koraliczku no widzisz.. heh ja tam czasem zagladam ale jakos tu mi lepiej bo sie watek od razu otwiera a tam tez byl chwilowy postoj w pisaniu :-p no ale fajnie fajnie :-D ;**
caro wspolczuje... ja nienawidze dentysty, a jak mam isc to dostaje biegunki ze strachu dzien wczesniej i nie spie cala noc...

eh jestem mega wkur... zła i w ogole oczy mnie juz bola, sie poklocilam z mezem i powiedzialam mu ze chce rozwodu normalnie czujecie? az mnie dalej telepie mam ochote mu wykrzyczec wszystko co najgorsze!! ale pojechal do pracy na szczescie....
 
Koralikowa to ja jutro albo w poniedziałek przejrzę co możemy dać, ok? Tylko prośba, przypomnij się proszę :)

Błonka, aż tak to nie mam...nie lubię ale bez takiego stresu.

Gdzie się Mama i Mmm podziewają?????????????
 
reklama
racja kawkę trzeba wypić
ja narazie tylko witaminy łyknełam...
wiec kto jeszcze dołączy???

własnie gdzie jesteś Krzysia???????????? :confused:
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry