kahaka - ale małpa nie przyszła , wiec testuj !!! A brak objawów, to też objaw - co nie
mama ???
Wczoraj byłam u ginki, bąbel ma 5 mm , od wczoraj przestało mnie jakims cudem mdlic, ale za to jelita znów dokuczają, bardzo się boję, że przez nie bedzie cos nie tak, do 12 tyg nie mam brac zadnych witamin, ale kwas foliowy ze względu na to, ze mnie czysci lekarka zwiększyła (biegunki) z 0,4mg na 5 mg ,ale jeszcze trochę poczekam, nie chce by znowu zaparcia mnie dopadły ...
macie zaciążać , bo ja nie chce byc sama ... macie myslec tak jak ja w ostatnim cyklu, ze jestescie mega bezpłodne i że macie juz to wszystko w d ..... ;-) ja tak myślałam i po ponad dwóch latach "w nie wiadomo jaki sposób zaszłam" macie nie jesc kwasów , witaminków ;-) i nie mierzyc tempki i to olac !!! Olać ciepłym moczem !!!
dobra a ja ide płakac dalej, płacze tak juz dobe ... z nieznanych nikomu przyczyn ... bez komentarza ...
wredna @ - a kysz od
lopop !!! A kysz !!!