• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Tymonka
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Prosto od Rafałka :-)
 
reklama
Hej...
U mnie dalej cisza. 15 dfl, mam już dość! Niech ta @ przyłazi i da żyć. Ciągle chodzę do łazienki, a tu nawet plamienia nie ma. Brzuch nic nie boli. :wściekła/y:
LILITH, nie wiem jak z tą temperaturą...U mnie tez dziś było dziwnie, bo najpierw było 36,83, a za 10 minut 36,74. Wpisałam tą niższą.
Bree, trzymaj się dziś kochana. I wracaj jutro z nowymi siłami.
palemko, nie zdziwiaj. Tak jak dziewczyny napisały-bez przerwy nie będzie Cię mdliło. Jeszcze będziesz narzekać na objawy :tak:
Martusia, dzwoń tam, niech wysyłają ten kostium ciołki.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry