LILITH
Moderatorka
Martusia, dobrze, że już po wszystkim 
A ja dalej nie wiem co z tą tempką mam zrobić ;/ jakąś muszę zaznaczyć w końcu.
Posprzątałam już ogólnie, prochy, odkurzania, zamiatania, pokoje wysprzątane, kuchnia z łazienką też uff. Jeszcze tylko w szafach 2, w ciuchach i malej ksiażkach
a coś bym zjadła jeszcze..
Kahaka no to też dziwnie jakoś.. ja bym chyba u Ciebie zaś tą wyższa obstawiała. Ja chyba też dam tą niższą ale ona zaś mierzona nie po przebudzeniu od razu a po leżeniu i próbach zaśnięcia. Ale też nie chcę sobie niepotrzebnie zawyżać i chyba nie znaznacze nic
A ja dalej nie wiem co z tą tempką mam zrobić ;/ jakąś muszę zaznaczyć w końcu.
Posprzątałam już ogólnie, prochy, odkurzania, zamiatania, pokoje wysprzątane, kuchnia z łazienką też uff. Jeszcze tylko w szafach 2, w ciuchach i malej ksiażkach
Kahaka no to też dziwnie jakoś.. ja bym chyba u Ciebie zaś tą wyższa obstawiała. Ja chyba też dam tą niższą ale ona zaś mierzona nie po przebudzeniu od razu a po leżeniu i próbach zaśnięcia. Ale też nie chcę sobie niepotrzebnie zawyżać i chyba nie znaznacze nic
Ostatnia edycja:


mama, nie wiesz może, jaka powinna być szyjka przed @?