kahaka
Fanka BB :)
LILITH, to ciasto często robię-też w wersji z jabłkami albo ze śliwkami. Zawsze wychodzi i błyskawicznie się robi. Mam nadzieje, że Ci będzie smakować. A czemu się negatywnie nastawiasz z zakonczeniem cyklu? Nie wolno! Miałyśmy myśleć pozytywnie. Tempkę masz taka śliczną...
Ja juz lecę. Dobranoc!!!!
Ja juz lecę. Dobranoc!!!!

w końcu moje prośby zostały wysłuchane
jak umieją tak ścielą ,ale od małego trzeba mieć obowiązki ,no nie ??