lolitka własnie o to mi chodzi żeby zrobic te wazne na poczatku i sie nie stresować zbytnio jesli nie trzeba... dzięki. bo sobie przeczytałam o jakich nk- zabójcach i wogóle w szoku byłam ze cos takiego może sie wytworzyc w człowieku
no nic ale przecież ja zalicze przecież wpadkę w tym miesiącu to nie ma o czym myśleć.
Kahaka przyko z powodu @ aledobrze ze cie nie zwodzi i przylazla.
czytałam o tym filmie, chętnie bym obejrzala ale nie mam hbo. o której dzis bedzie?
no nic ale przecież ja zalicze przecież wpadkę w tym miesiącu to nie ma o czym myśleć.
Kahaka przyko z powodu @ aledobrze ze cie nie zwodzi i przylazla.
czytałam o tym filmie, chętnie bym obejrzala ale nie mam hbo. o której dzis bedzie?
co do wiesiołka, to ja brałam w jednym cyklu, ale wkurzało mnie, że nie działa i odstawiłam. Pewnie trzeba dłużej pobrać. I go się bierze do owu tylko.
A kolejna sprawa to nie wiem czy mi się skończy @ do poniedziałku.
:*
a przed chwilą się ważyłam i mam 2 kilo więcej niż powinnam 