lolitka200
Wiem tyle,ze nic nie wiem
mama - obys dobrze krakala
kahaka - fajnie ze masz takie hobby/zdolnosci. zawsze zazdrocilam osobom co umieja recznie reczy robic. ja jestem kompletny antytalent do wszystkiego co reczne
kahaka - fajnie ze masz takie hobby/zdolnosci. zawsze zazdrocilam osobom co umieja recznie reczy robic. ja jestem kompletny antytalent do wszystkiego co reczne
Pewnie po tym Acardzie...