• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

Młodamamusia dzięki przydadza się :))))))
a Rafałek niech juz wychodzi :) chyba ze chce aby rodzice jeszcze chwilke "odpoczeli " ;)
Lilith oj zjadlabym taka rybke :) taką z folii ale fakt ze rybcia ma specyficzny zapach ;)
a mnie sie zachcialo pomaranczy ide sobie obrac, na sama mysl mam slinotok :)
jeszcze jeden sie zostal w lodowce musze jutro kupic :)
wlasnie go szamię pyszxny slodziutki....ale mi dobrze
 
Ostatnia edycja:
reklama
Mama - z powodu @ przytulam...
Mam nadzieję, żer z tą głowa to szybko się wszystko wyjaśni, przebadają Cie dokładnie i będą wiedzieli jak Ci pomóc

Kurcze strasznie duzo napisalyście i tylko tyle zapamiętalam...
 
Ja bym zjadła z surówką z kiszonej marchewki i jabłka i cebulka a mam buraka :(
A pomarańcze też bym zjadła.. jutro sobie kupie a po tym pewnie mega zgaga :D

Lecę nakładać bo już gotowe :*
 
lilith smaczengo ... i kiszona kapuste taka tez bym zjadla ( ot moje przed @ powe smaki....)
wikula ja tez tak mam ze zapomne co ktorej mialam odpisac :)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry