Betusia
Chcę być mamusią!!!!!
Młodamamusia dzięki przydadza się
)))))
a Rafałek niech juz wychodzi
chyba ze chce aby rodzice jeszcze chwilke "odpoczeli " 
Lilith oj zjadlabym taka rybke
taką z folii ale fakt ze rybcia ma specyficzny zapach 
a mnie sie zachcialo pomaranczy ide sobie obrac, na sama mysl mam slinotok
jeszcze jeden sie zostal w lodowce musze jutro kupic
wlasnie go szamię pyszxny slodziutki....ale mi dobrze
a Rafałek niech juz wychodzi
Lilith oj zjadlabym taka rybke
a mnie sie zachcialo pomaranczy ide sobie obrac, na sama mysl mam slinotok
jeszcze jeden sie zostal w lodowce musze jutro kupic
wlasnie go szamię pyszxny slodziutki....ale mi dobrze
Ostatnia edycja: