• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
łooo matko ile czytania, a ja chciałam na spacer isc.
Mama przykro ze @jest... ehhh
A mmmm jesli to ty byłaś na wątku bocianowym naszym to pragne ci doniesc że tylko ja tam zostałam bez fasolki;[ eee wszyscy w ciąży tylko nie ja/my
lolop hej
Lilith @ nie ma, humor dopisuje, temp wysoka.... nasuwa mi sie jedna myśl
wikula coć ci miałam odpisać ale przeczytałam to wszystko i zapomniałam.aaaa no że my też dajemy rade, pisałyscie nawet że są badania że na śpiocha łatwiej zajść w ciąże (jak widać na moim przykładzie bardzo wiarygodne badania)
 
łooo matko ile czytania, a ja chciałam na spacer isc.
Mama przykro ze @jest... ehhh
A mmmm jesli to ty byłaś na wątku bocianowym naszym to pragne ci doniesc że tylko ja tam zostałam bez fasolki;[ eee wszyscy w ciąży tylko nie ja/my
lolop hej
Lilith @ nie ma, humor dopisuje, temp wysoka.... nasuwa mi sie jedna myśl
wikula coć ci miałam odpisać ale przeczytałam to wszystko i zapomniałam.aaaa no że my też dajemy rade, pisałyscie nawet że są badania że na śpiocha łatwiej zajść w ciąże (jak widać na moim przykładzie bardzo wiarygodne badania)

ja ja, ale przypominam ci, że jutro masz zaliczyć wpadkę, wiec tylko ja zostanę :)
 
łooo matko ile czytania, a ja chciałam na spacer isc.
Mama przykro ze @jest... ehhh
A mmmm jesli to ty byłaś na wątku bocianowym naszym to pragne ci doniesc że tylko ja tam zostałam bez fasolki;[ eee wszyscy w ciąży tylko nie ja/my
lolop hej
Lilith @ nie ma, humor dopisuje, temp wysoka.... nasuwa mi sie jedna myśl
wikula coć ci miałam odpisać ale przeczytałam to wszystko i zapomniałam.aaaa no że my też dajemy rade, pisałyscie nawet że są badania że na śpiocha łatwiej zajść w ciąże (jak widać na moim przykładzie bardzo wiarygodne badania)
tymonka dzięki za info

lilith super mocno trzymam &&&&&& za serduszko żebyś duże zobaczyła:):):)
lilith jak tak to proszę o fluidki:)
mama przykro mi
 
wikula dzięki;) dopiero trzeci dzień mierzę temperaturę, także niewiele chyba tu pójdzie zinterpretować, narazie zapisuję na kartce, ale później Wam pokażę co tam naskrobałam, a mierzę temp. zaraz po przebudzeniu, pod językiem.. bo tak najłatwiej ;)
 
reklama
lilith, narazie to dopiero początek wykresu, o jedną kreskę mi temp podskoczyła :P zobaczymy co z tego wyjdzie później..
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry