Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
po prostu kupuję soczystą karkówkę knorr mieszam z ketchupem i olejem, zostawiam na kilka godz w lodówce a potem piekę w rękawie, wychodzi pyszna, naprawdę polecammmm... no jutro beda swiezutkie... a karkowka dobrze ma sie Twoj maz z Tobą
lopciu witaj :*
łooo matko ile czytania, a ja chciałam na spacer isc.
Mama przykro ze @jest... ehhh
A mmmm jesli to ty byłaś na wątku bocianowym naszym to pragne ci doniesc że tylko ja tam zostałam bez fasolki;[ eee wszyscy w ciąży tylko nie ja/my
lolop hej
Lilith @ nie ma, humor dopisuje, temp wysoka.... nasuwa mi sie jedna myśl
wikula coć ci miałam odpisać ale przeczytałam to wszystko i zapomniałam.aaaa no że my też dajemy rade, pisałyscie nawet że są badania że na śpiocha łatwiej zajść w ciąże (jak widać na moim przykładzie bardzo wiarygodne badania)
tymonka dzięki za infołooo matko ile czytania, a ja chciałam na spacer isc.
Mama przykro ze @jest... ehhh
A mmmm jesli to ty byłaś na wątku bocianowym naszym to pragne ci doniesc że tylko ja tam zostałam bez fasolki;[ eee wszyscy w ciąży tylko nie ja/my
lolop hej
Lilith @ nie ma, humor dopisuje, temp wysoka.... nasuwa mi sie jedna myśl
wikula coć ci miałam odpisać ale przeczytałam to wszystko i zapomniałam.aaaa no że my też dajemy rade, pisałyscie nawet że są badania że na śpiocha łatwiej zajść w ciąże (jak widać na moim przykładzie bardzo wiarygodne badania)
sa fajne strony gdzie temperaturę możesz zapisywać na 28 dni lub Ovulation Calendar and Ovulation Chart - Fertility Chartingwikula dziękidopiero trzeci dzień mierzę temperaturę, także niewiele chyba tu pójdzie zinterpretować, narazie zapisuję na kartce, ale później Wam pokażę co tam naskrobałam, a mierzę temp. zaraz po przebudzeniu, pod językiem.. bo tak najłatwiej
![]()