reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki wiosna 2015 -!kolejne starcie

reklama
Jazza mi też się ich stroje podobają. Sa takie kolorowe i zdobione. A z drugiej strony wszystko tak ładnie wspolgra i nie jest tandetne.
 
Dzień dobry!
I jak Jugosława była burza? U nas nie i juz się robi gorąco.
Wchodzę do pracy w łbie pająk gigant, a pająki to jedyne czego nie lubię. Czekam na Panią sprzątająca żeby mi go zdjęła. Przyszła wchodzi pająka nie ma, wchodzę z nią a on wylazl. A w piątek były trzy olbrzymy. Śmieją się ze mnie ze przyciagam to paskudztwo.
 
zrezygnowałam z pracy! mam dość, nie obchodzi mnie co Marcin teraz z nimi zrobi, ma mi zaplacic za te pol miesiąca na koniec sierpnia i tyle, w nocy tak mnie zoladek bolał, ze masakra z nerwow :no:
 
Witajcie,

misia: nie było burzy. Nawet nie padało mocno, tak sobie pokropiło trochę. I znowu upał! Ja pająków też nie lubię :/ Brrr...

jazza: mniam! Chłodnik z ogórków, kotleciki, kawka...wszystko mniam! Sama ubijałaś powiadasz? :D To dobrze, musimy mieć taką umiejętność :D:D:D

lux: oooo widzę, że wdrożyłaś zmiany. Eh oni nie są fair w stosunku do ciebie, wiec nie ma co się dziwić. A że masz w razie czego obiecaną już robotę to trochę lżej rezygnować. Ehhh szkoda w tym wszystkim tylko tych dzieciaczków, ale to wina rodziców niestety :(

moniusia: kochana jak tam się czujesz? Trzymam mocno kciuki! &&&&&&&&&&&&&&

karola: hej, hej. Jak tam dzionek ci się zaczął? W piątek masz usg tarczycy?

U mnie brzuszek i jajniki dają czadu. Zaczyna się plamienie, więc @ jest blisko. No i jak ma przyjść niech przyłazi :) Wydłużyły mi się cykle, ale są regularne :| Chyba 35 dni mieści się jeszcze w normach? Słońce za oknem świeci tak mocno, że nie można swobodnie patrzeć...

Udanego dzionka!
 
Hej hej:-)

Jugoslawa wlasnie byla burza u Ciebie? U nas nie, ale noc byla zimna, zmarzlam rano (jak to na zmarzlucha przystalo hehe), ale ubralam sie lekko, bo ma byc cieplej i robi sie cieplej:-) milego dnia kochana:-)

Misia ja tez pajakow nie nawidze brrr paskudy jedne, wszystkie wciagam odkurzaczem, a najgorsze sa na jesienie, bo giganty olbrzymy takie ble;-)

Luxi no co Ty? zrezygnowalas? moze to i dobrze jesli to Ciebie przytlaczalo, bo niestety co jak co , ale jak pracodawca jest nie fair i nie placi to masakra, a niestety pracodawcy najchetniej zatrudnialiby za darmo... bo tlyko oni maja potrzeby.. masakra..

Fruzka co u Ciebie?

Milego dzionka:-)
 
dzieciakow nie jest mi szkoda, poniewaz to min przez ich zachowanie i odzywki odeszlam, jak weszlam tam dzis i zobaczylam fochy i glupie odzywki to mowie ja pasuje, zdrowia narazac nie bede, bo nie sa tego warte te dzieciaki, a juz w nocy byly wymioty z krwia :no: tak mnie zoladek bolal
 
reklama
Do góry