reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

Kinguś ja piłam Kubusie ( podobno bardzo wskazany jest sok z marchewki ) i jadłam co najmniej 1 banana dziennie ( podobno też dobrze ) a mężowi kupiłam witaminkę C . Pozbierałam te wiadomości z różnych forów . Nie wiem czy mi pomogło , ale na pewno nie zaszkodzi spróbować .:tak:
Lilu przykro mi że to jeszcze nie tym razem . Trzymam kciuki za Ciebie , Kinguś i Tikanis . Jakoś tak Was szczególnie mam na sercu i w pamięci . Wierzę że w końcu wszystkim Wam się uda i będę Wam po kolei gratulować . Nie załamuj się , nie wiem co to za badanie masz robić , ale może ono coś wyjaśni , a może nie będzie potrzebne . Trzymam za to mocno kciuki . Na pewno Ci się uda :tak:
Tikanis podziwiam Twoją szybką decyzję . Ja chyba bym się tak szybko nie zdecydowała na ten zabieg . Oby przyniósł szybkie i wymierne rezultaty w postaci upragnionej dzidzi . Będę myślami przy Tobie podczas zabiegu . Trzymaj się :tak:
 
reklama
Mam wrażenie że to jest sen i że zaraz obudze się z niego i wróce do szarej rzeczywistości. Boję się że to duphaston mógł mieć wpływ na te wyniki ale do gina ide już 20 sierpnia to mam nadzieję że potwierdzi to wszystko.


Życze wam jak najszybciej fasolek. Napewno się uda. Przesyłam mnóstwo fluidków. Trzymajcie się cieplutko. Pozdrawiam
 
Czesc dziewczynki!!!!!!!!

mimo że jakis czas malo udzielam się, to codziennie was czytam:)

soniusia dletego, że mozę byc podniedione w twoim organizmie stężenie LH ktore jest objawem nie tylko zbizającej owulacji, ale także PCO.W przypadku PCO podniesione lh jest caly czas.Ja tez wydawalam kase na testy owu, i ciągle wychodzily 2 krechy, powiedzialam to mojemu lekarzowi i mi wytlumaczyl.Dobra rada-nie nakręcaj się.Bardzo trudno jest to wykanac....wiem, wiem, ale naprawde w niczym to nie pomoze tylko zaszkodzi.

GRATULACJE DLA NOWYCH MAMUŚ:-)
 
rudka kupiłam wczoraj dwa testy i leża bo boje sie ich zrobić,moze poczekam jeszcze pare dni co?:-( kurcze nie wiem co robić,wczoraj sie jeszcze cieszylam a dzisiaj mam ...
Caluski pa
skoro tyle juz ich bylo ujemnych to chyba kolejny bardziej psychice nie zaszkodzi,nie nastawiaj sie na to ze koniecznie musi wyjsc,skoro juz jestes kilka dni po spodziewanym terminie to chyba warto zrobic,i tak sam test nic nie zmienia albo jestes w ciąży albo nie,to tylko kwestia poznania stanu rzeczy,nie ma co sie tym denerwowac bo i tak nic nie jestes w stanie nic zmienic nerwami,do takich wnioskow ja doszłam po moich testach
ja nareszcie mam wyniki swojej betki. Wynik mam 884
po cichu juz gratuluje:):):):)::-):-):-):-):-):-)
Witam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie !!!!

Dawno się nie odzywałam ..... wiem :sorry2: ale czytałam was codziennie :tak: Ciekawe czy mnie jeszcze w ogóle pamiętacie :confused: hehe nowe staraczki napewno nie.Ale nie odzywam się no bo jak już mówiłam nie mam o czym pisać :-( przynajmniej narazie.....ale może kiedyś :happy: a teraz trzymam za was wszystkie mocno kciuki ...cały czas... i codziennie sprawdzam czy doszły nowe fasolki :tak: i przyznam że ostatnio sporo ich :-D Bardzo mnie to cieszy :laugh2::laugh2:

Gratuluję bardzo bardzo bardzo serdecznie wszystkim zafasolkowanym !!!!!! :tak::tak::tak::tak: Przepraszam że was wszystkich nie wymieniam z nick-u ale troszkę by mi zeszło :happy:
Gratuluję też Rudce :tak: śliczną masz dzidzie :happy::happy: taaaaakaaaaa słodziutka :tak:;-):-D

Tikanis za Ciebie i twój zbliżający się zabieg również trzymam kciuki :tak::tak:

No to cóż....rozpisałam się:laugh2::laugh2: życzę wam wszystkim powodzenia.Jestem zawsze gdzieś tam z boku i trzymam za was kciuki :happy::happy::happy: buziam :tak::-D
dziekuje!! jak to nic sie nie dzieje,cos zawsze sie dzieje,chetnie posłuchamy:)
Ja nadal jeszcze czekam, zobaczymy, czy w tym miesiącu owu się pojawi. W sumie mogłaby wreszcie być. Od marca, od poronienia nie było...
robisz testy czy tempke mierzysz? powodzenia w nastepnym cyklu
Mam wrażenie że to jest sen i że zaraz obudze się z niego i wróce do szarej rzeczywistości. Boję się że to duphaston mógł mieć wpływ na te wyniki ale do gina ide już 20 sierpnia to mam nadzieję że potwierdzi to wszystko.
wmawiasz sobie ze to duphaston bo boisz sie uwierzyc ze to juz???:-) duphaston ci betki nie podniosł bo ona jest wytwarzana przez łorzysko zarodka-cudow nie ma,inaczej polowa z nas miałaby dodatnie betki a to by sie wtedy działo!!!:-)
 
Asus dzięki skarbie za miłe słowa :tak::tak: Miło, że ktoś trzyma kciuki i pamięta :-) A jak Ty się czujesz? Trzymaj sie ciepło. Ja kupiłam mojemu Salfazin (preparat cynkowy z witaminami) Napisali, że powoduje wzrost liczby plemników i poprawia ich ruchliwość :-)

. Boję się że to duphaston mógł mieć wpływ na te wyniki ale do gina ide już 20 sierpnia to mam nadzieję że potwierdzi to wszystko.
W 100% zgadzam się z Rudką, że duphaston nie wpływa na wynik bety. Będzie dobrze tylko uwierz w to :tak::tak::tak:
 
Ostatnia edycja:
Dobry wieczór wszystkim. ;-) Melduje sie tak szybciutko bo nie mam dostępu do neta na urlopie :-D w każdym razie oznajmiam wszem i wobec że mój wynik betki to 350!!! także jakiś 3-4 tydzień z fasoleczką w brzuszku :tak: jesteśmy z mężem przeszczęśliwi :laugh2::laugh2::laugh2:przesyłam Wam jeszcze fluidki na dobranoc ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~;-) spokojnej nocki!
 
Macie racje. Przedostatni lekarz prawie mnie skreslił i nie dał nadzieji. Mam wrażenie że to sen , z którego zaraz się obudze:-(. Nie moge uwierzyć że tak szybko się udało:laugh2:. Bardzo wam dziękuje za słowa otuchy;-). Teraz mam super lekarza, jeżeli któras jest z łodzi to moge polecić. Gorąco pozdrawiam.
 
megi, basias - gratulacje!!
basias - betka wychodzi taka wysoka tylko w ciąży :) testy mogą oszukiwać, beta nie oszuka :)) także GRATULACJE!!!!:-):-):-)
 
Hej,

ja nareszcie mam wyniki swojej betki. Wynik mam 884 a normy to:
tydz ciąży stęzenie w surowicy
1-2 16-156
2-3 101- 4870
3-4 1110-31500
itd.
Czy to by oznaczało ze jestem w ciązy? :-D Prosze o odp.

no pewnie, że jesteś :-) Gratulacje!!!!!!!!

Witam wszystkie dziewczynki bardzo serdecznie !!!!

Dawno się nie odzywałam ..... wiem :sorry2: ale czytałam was codziennie :tak: Ciekawe czy mnie jeszcze w ogóle pamiętacie :confused: hehe nowe staraczki napewno nie.Ale nie odzywam się no bo jak już mówiłam nie mam o czym pisać :-( przynajmniej narazie.....ale może kiedyś :happy: a teraz trzymam za was wszystkie mocno kciuki ...cały czas... i codziennie sprawdzam czy doszły nowe fasolki :tak: i przyznam że ostatnio sporo ich :-D Bardzo mnie to cieszy :laugh2::laugh2:

Gratuluję bardzo bardzo bardzo serdecznie wszystkim zafasolkowanym !!!!!! :tak::tak::tak::tak: Przepraszam że was wszystkich nie wymieniam z nick-u ale troszkę by mi zeszło :happy:
Gratuluję też Rudce :tak: śliczną masz dzidzie :happy::happy: taaaaakaaaaa słodziutka :tak:;-):-D

Tikanis za Ciebie i twój zbliżający się zabieg również trzymam kciuki :tak::tak:

No to cóż....rozpisałam się:laugh2::laugh2: życzę wam wszystkim powodzenia.Jestem zawsze gdzieś tam z boku i trzymam za was kciuki :happy::happy::happy: buziam :tak::-D

Ja pamietam Malwinko :-), odzywaj się częściej :tak:

Ja nadal jeszcze czekam, zobaczymy, czy w tym miesiącu owu się pojawi. W sumie mogłaby wreszcie być. Od marca, od poronienia nie było...

trzymam kciuki, żeby sie pojawiła :tak:

Dobry wieczór wszystkim. ;-) Melduje sie tak szybciutko bo nie mam dostępu do neta na urlopie :-D w każdym razie oznajmiam wszem i wobec że mój wynik betki to 350!!! także jakiś 3-4 tydzień z fasoleczką w brzuszku :tak: jesteśmy z mężem przeszczęśliwi :laugh2::laugh2::laugh2:przesyłam Wam jeszcze fluidki na dobranoc ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~~ ~ ~ ~ ~ ~;-) spokojnej nocki!

Super, gratulacje!!!!!!!!!
 
reklama
Macie racje. Przedostatni lekarz prawie mnie skreslił i nie dał nadzieji. Mam wrażenie że to sen , z którego zaraz się obudze:-(. Nie moge uwierzyć że tak szybko się udało:laugh2:. Bardzo wam dziękuje za słowa otuchy;-). Teraz mam super lekarza, jeżeli któras jest z łodzi to moge polecić. Gorąco pozdrawiam.


Basias- GRATULACJE!!!:-D:-D:-D:-D
My dopiero zaczelismy wprawdzie staranka i wyniki bede sprawdzala za jakies 2 tyg..Ja jestem z Lodzi ale obecnie przebywam w UK, ale to nie zaszkodzi poprosic o namaiary na jakiegos dobrego ginka, bo jezeli zajde w ciaze to tak bede chciala konsultowac sie w Polsce z kims.:-)
Tutaj w UK jest troche innaczej, Chodzi sie GP- czyli lekarz ogolny, i jezeli sie okaze ze jestes w ciazy to do konca twojej ciazy zajmuje sie toba Polozna.Nie ma tu zadnych badan bezposrednia u ginekologa:wściekła/y:Tak jakos dziwnie...:angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Nenius- kurcze widzialam ze juz zalozylyscie Kwietniowe mamusie:):-D:-D:-D

Chyba powoli zaczynam sie uzalezniac od BB- mimo ze za wiele nie nie udzielam -tylko sledze co sie u was dzieje:-)

Megi24- Rowniez GORACE GRATULACJE!!!!:-D

SylwusiaW22- Moze jeszcze poczekaj chwilke daj sobie jeszcze z dwa dni :) Wiem ze to kilka dni niepewnosci, ale czasem lepiej poczekac i byc cierpliwym.Co ma byc to bedzie:tak: Trzymam kciukasy za Ciebie:tak:

Rudka-A jak ty sie czujesz Mamusiu??? Jak twoje malenstwo?
Daj znac co u Ciebie:D

Buziolki Dziewczynki
 
Ostatnia edycja:
Do góry