reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starające się 2008

butterfly27 wg mnie choć nie jestem takim super znawca ale z wlasnego doswiadczenia wiem ze nie chodzi o wysoka temperature ale podwyzszona np ja przed owu mam 36,6 a po owu 36,8 lub 36,9 i wlasnie w ciazy ta tempka mi sie utrzymywala do samego konca tz kilka dni po planowanej @ raz tylko podniosła mi sie powyzej 37 ale tak noramlnie byla od 36,8-37, normalnie po kilku dniach po owu mi spada a w ciazy nie spadla wiec moje drogie nie wolno tracic jeszcze nadziei

Bardzo dziękuję za miłe słowa! :-) Zobaczymy za kilka dni! Już niedługo.
Pozdrawiam
 
reklama
Witam :-)

Dawno mnie nie było, w sumie nie mam się czym chwalić. Owu brak, temperatura w dołku cały czas a dziś 25 dc. Oj nie będzie łatwo, nie będzie.

Miłego popołudnia :)
 
Cześc Dziewczyny!!!pamiętacie mnie jeszcze?:confused:;-).
Dawno się nie odzywałam chociaż codziennie czytam Wasze posty:tak::tak::tak: i oczywiście ogromne gratulacje dla wszystkich zafasolkowanych:tak::-D:tak::-D:tak::-D:tak:, a za pozostałe Kobitki cały czas trzymam kciukaski:-).
rudkaRadzio jest prze, prze, przecudowny:tak::tak::tak:
Marzenixgratuluję i życzę wszstkiego co najlepsze na Waszej nowej, wspólnej drodze życia!

Ja dziś robiłam pierwszy test owulacyjny i druga kreska wyszła bladzieńka więc to chyba nie to:zawstydzona/y:. Po pracy pojechałam do szpitala do przyjaciółki, ktora leży na patologii ciąży tydzień po terminie a córeczka nie chce wyjśc:szok:, badania mają obie bardzo dobre chociaż mamuśka ma lekką anemię:baffled:, więc czekamy:tak:, przed moim wyjściem robili jej ktg i okazuje się, że ma skurcze a co najdziwniejsze, że ona nic szczególnego nie odczuwa:szok:. Zobaczymy może noc przyniesie dobre nowinki:tak::-D:tak:. Niestety "tatuś" jak się dowiedział o ciąży to przepadła jak kamień w wodę i nie poczuwa się do odpowiedzialności:angry::wściekła/y::wściekła/y::angry::wściekła/y::baffled:, więc przyjaciółki ją wspierają:tak:.
Oj ale się rozpisałam:sorry2:
Życze Wszystkim spokojnego i owocnego:tak::tak::tak: wieczorku:-)
 
dziewczyny bylo super!!!:-D:-D:-D ale ze to nie ten wątek do opisywania ślubów wstawie wam fotke a reszte opowiem przy okazji:-):-):-)
Gratuluje, pięknie wyglądacie

a u mnie chyba kicha tym razem dzis mam 5 dpo i spadla mi gorączka to chyba nie wroży nic dobrego :crazy: a tak sie dobrze zapowiadalo :-(
Trzymam kciuki jeszcze nic starconego ;-)

Niestety po raz kolejny okazało się u mnie, że natura na razie niechce żebyśmy mieli dzidziusia :(
Nie martw się w końcu musi się udać:tak:

a ja wpadlam sie pochwalic :-D od soboty rano jestem znowu ciocią :-D
kinguś i jak rozmowa wypadla??
Gratuluje :-):-) Ja jestem zadowolona bo chyba nie wypadłam źle ale szukają chyba kogoś z doświadczeniem. Jutro o 10 będę wiedziała czy mnie chcą czy nie.

Jutro ide do lekarza i mam nadzieje dowiem się co i jak z moją fasolinką
Daj znać jak było.

u mnie nadal cisza z @ kurcze korci mnie zeby zrobic test ale mam nadzieje ze bede twarda i wytrzymam do piatku, bo niby nie hce sie nakrecac ale to silniejsze ode mnie
Życzę cierpliwości i pozytywnego wyniku :tak:

Witam jestem nowa. Zafasolkowalam ...Robilam dzis test i 2 grube krechy. Ostatnia @ miala 20 lipca 2008. Czy mozecie mniej wiecej powiedziec ktory to tydzien?? Jutro lece do lekarza... Pozdrawiam
Gratuluje:-):-):-)

Ja niestety będę musieć jeszcze trochę popróbować - kolejny;-) raz nic z tego:-(. Dziś pierwszy dzień cyklu, ale tym razem będę się wspomagać ziółkami. Nowy cykl, nowa nadzieja.
Trzymam kciuki żeby to był ostatni ;-);-)

No to ja niestety nie mam nawet co robić sobie nadziei:crazy: U mnie tylko 36.8.
Dopóki nie ma @ wszystko jest możliwe ;-)

Dawno mnie nie było, w sumie nie mam się czym chwalić. Owu brak, temperatura w dołku cały czas a dziś 25 dc. Oj nie będzie łatwo, nie będzie.
Nie trać nadziei :tak: Będzie dobrze ;-)

Madzio1980 pamiętamy :-) Trzymam kciuki za owulację

A mnie coś bolą jajniki :-(
 
Ostatnia edycja:
u mnie nadal cisza z @ kurcze korci mnie zeby zrobic test ale mam nadzieje ze bede twarda i wytrzymam do piatku, bo niby nie hce sie nakrecac ale to silniejsze ode mnie
życze pięknych ||
Witam jestem nowa. Zafasolkowalam ...Robilam dzis test i 2 grube krechy. Ostatnia @ miala 20 lipca 2008. Czy mozecie mniej wiecej powiedziec ktory to tydzien?? Jutro lece do lekarza... Pozdrawiam
gratulacje!! policz w kalendarzu od 20 lipca licząc
Madzia_Singh i inne dziewczyny, kórym się udało - graulacje! Ja niestety będę musieć jeszcze trochę popróbować - kolejny raz nic z tego:-(. Dziś pierwszy dzień cyklu, ale tym razem będę się wspomagać ziółkami. Nowy cykl, nowa nadzieja.
Powodzenia!!!!
No to ja niestety nie mam nawet co robić sobie nadziei:crazy: U mnie tylko 36.8. Ale trzymam za Ciebie kciuki! a testowanko już niebawem:-).
moze jeszcze nic straconego!!!!głowa do góry:-)
Dawno mnie nie było, w sumie nie mam się czym chwalić. Owu brak, temperatura w dołku cały czas a dziś 25 dc. Oj nie będzie łatwo, nie będzie.
moze owulacji jeszcze nie bylo,u mnie zdarzalo sie miec duzo pozniej owu niz wynikałoby z dlugosci cyklu,trzymam kciuki!!!!
rudkaRadzio jest prze, prze, przecudowny:tak::tak::tak:
Ja dziś robiłam pierwszy test owulacyjny i druga kreska wyszła bladzieńka więc to chyba nie to:zawstydzona/y:. Po pracy pojechałam do szpitala do przyjaciółki, ktora leży na patologii ciąży tydzień po terminie a córeczka nie chce wyjśc:szok:, badania mają obie bardzo dobre chociaż mamuśka ma lekką anemię:baffled:, więc czekamy:tak:, przed moim wyjściem robili jej ktg i okazuje się, że ma skurcze a co najdziwniejsze, że ona nic szczególnego nie odczuwa:szok:. Zobaczymy może noc przyniesie dobre nowinki:tak::-D:tak:. Niestety "tatuś" jak się dowiedział o ciąży to przepadła jak kamień w wodę i nie poczuwa się do odpowiedzialności:angry::wściekła/y::wściekła/y::angry::wściekła/y::baffled:, więc przyjaciółki ją wspierają:tak:.
:-)
u mnie i u Radka nieciekawie teraz, wczoraj miał szczepienie a mnie jakas grypa rozkłada,z nosa cieknie,boli gardlo,mam nadzieje ze mu to nie zaszkodzi:baffled: jak sie do jutra nie poprawi to pojde po jakis antybiotyk do lekarza
bardzo wspolczuje kolezance,nie wyobrazam sobie opiekowac sie dzieckiem w pojedynke zwlaszcza po porodzie,mam andzieje ze rodzina i przyjaciólki nie zawiodą i pomogą...a takich facetow to se powinno......juz nie bede konczyc:angry:
Ja jestem zadowolona bo chyba nie wypadłam źle ale szukają chyba kogoś z doświadczeniem. Jutro o 10 będę wiedziała czy mnie chcą czy nie
na pewno cie wezmą!!!!w koncu mlodzi nuczyciele tez muszą gdzies doswiadczenia nabrac i na pewno mają swieze spojrzenie na prace:) a jak nie ta praca to lepsza sie trafi,nooo trzymam kciuki:)
 
Dzień dobry z ranka :-)

Madzia_Singh - witam ciepło i gratuluje!!!!
kinguś - trzymam kciukasy za pozytywne wieści nt pracki :tak:
iki, butterfly27, adolfina - życzę powodzenia i owocnego cyklu ;-):-):tak:

Miłego dnia zyczę wszytkim!!!
 
Cześć dziewczynki
Niestety nie dostałam tej pracy no trudno ale szukam dalej :tak: Miłego dnia życzę wszystkim.
Rudka a Radkowi życzę dużo dużo zdrówka niech to choróbstwo sobie pójdzie :angry::angry:
 
kinguś -dobre podejscie nie ta to inna ja tez takie mam:-)

u mnie nadal cisza z @ temperatura wyzsza 36.9, a bylo 36.8:-) jeszcze tylkodwa dni i testuję:-)

pozdrawiam gorąco milego dnia
 
Cześć dziewczynki
Niestety nie dostałam tej pracy no trudno ale szukam dalej :tak: Miłego dnia życzę wszystkim.
Rudka a Radkowi życzę dużo dużo zdrówka niech to choróbstwo sobie pójdzie :angry::angry:


głowa do góry! napewno znajdziesz dobrą pracę, a fakt faktem że czasami nie jest lekko i podcinają człowiekowi skrzydełka ale nie ma co się załamywać tylko iśc do przodu:tak: w każdym razie trzymam kciuki:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki
Niestety nie dostałam tej pracy no trudno ale szukam dalej :tak: Miłego dnia życzę wszystkim

Witajcie dziewczynki :-)

Kingus- Szkoda ze nie dostalas tej pracy , ale napewno znajdziesz sobie fajniejsza :tak:;-)
Maja33- trzymam kciuki noi oczywiscie za reszte dziewczyn tez :-D
A ja juz wczoraj dostalam pregnyl, mam jeden pecherzyk w lewym jajniczku ma 19mm.... w zwiazku z tym dzialamy juz od 2 dni :-p:laugh2:

Milego dnia kochane....:-D
 
Do góry