reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

Jestem z Tobą. Po tym cyklu też odpuszczam. Bez testów I mierzenia temperatury. Psychicznie jestem tym zmęczona. Po tym cyklu pójdę do gina I powiem o moich obserwscjach I zapytam o pomoc . U mnie 15 dc, I dzialamy codziennie. Będę trzymać kciuki .dobrze wiedzieć że nie jestem sama.
Ja też już odpuściłam wszystkie testy owu,temp,monitoringi.Obserwuje się tylko bo objawów owulacji raczej nie przeocze(mocno boli mnie wtedy jajnik i sluzu jest tyle że ciężko nie widziec) i tylko wtedy jeden raz są przytulanki na zyczenie:-) chociaż w tym cyklu już tylko ja o tym będę wiedziala:-)
Drugi szczyt kulminacyjny przypada na koniec cyklu kiedy chcąc nie chcąc myślę czy przyjdzie @Czy nie i kilka dni pozwalam sobie na te natrętne mysli:-)

Teraz zaczynam kolejny cykl więc pewnie uaktywnie się znowu około 16-18 dc:-)

Ale powiem wam że codzienność nie pozwala zapomnieć o tym czego się w głębi pragnie i na co się czeka.u mnie tylko kilka osob wie że się staramy,No dosłownie 3 i to nie z rodziny.Jest mi naprawdę ciężko jak ktoś mowi-Zosia powinna już mieć rodzeństwo,robicie jej krzywdę,może jakiś braciszek -i moj szef-co ja zrobie jak ty bedziesz w ciazy,itp itd....widzę wtedy spojrzenie mojego męża i myślę sobie-jak wy nic nie wiecie,nic:-/ ,wtedy się tylko cieszę że nikt naprawde nie wie o staraniach bo wtedy dopiero by było.

Jednego dnia myślę sobie że Bóg dał mi jedno dziecko i może się nie wywiązuje z tej roli więc na więcej nie zasługuje,innym razem że wcale nie chce się mi znowu pakować w pieluchy i jest nam tak dobrze jak jest,jeszcze innym że jak zejdę w ciążę to po najkrotszym dopuszczalnym czasie po porodzie nie będziemy się zabezpieczać i zostawimy losowi ewentualne 3 dziecko :-) to za chwilę płacze bo ktoś znów zostawił maluszka w oknie życia.

I myślę że to chyba naturalnie musi przyjść takie wyciszenie ,żaden temat zastępczy tego nie zagłuszy.Ja po wcześniejszym mocnym nakreceniu widzę że już co miesiąc jestem spokojniejsza,bardziej jakkolwiek to zabrzmi-obojętna.

Dobrze że jesteście, czasem napiszę parę zdań i jest mi dużo lepiej:-)

Dobrej nocy!
 
reklama
Dziewczyny co myślicie? Kiedy była owu?
Zdjęcia od prawej: 9dc, 10 dc, 11 dc, 12dc, 13dc. Na każdym teście pozytyw. Może tak być? Brzuch mnie pobolewal przez chwilę w środę wieczorem czyli 10dc ale czy na owu to nie wiem:confused:
 

Załączniki

  • IMG_20191103_101629.jpg
    IMG_20191103_101629.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 82
Dziewczyny co myślicie? Kiedy była owu?
Zdjęcia od prawej: 9dc, 10 dc, 11 dc, 12dc, 13dc. Na każdym teście pozytyw. Może tak być? Brzuch mnie pobolewal przez chwilę w środę wieczorem czyli 10dc ale czy na owu to nie wiem:confused:
Wg tego zdjęcia tylko 10 i 13 jest pozytywny ;)
Zainstaluj sobie apkę Femometer i tam wrzucasz testy i apka wyliczy Tobie pik :)
 
Hej, czy któraś z was miała tak że po clostibelgyt nie było pęcherzyków (mam pcos) zupełnie brak reakcji na clo od 3 cykli, a jak zaczęła pić inofem to się pęcherzyki pojawiły? Pije od miesiąca i teraz jestem na 4 ostatnim cyklu z clo i nie wiem czy liczyć na cud...
 
Wg tego zdjęcia tylko 10 i 13 jest pozytywny ;)
Zainstaluj sobie apkę Femometer i tam wrzucasz testy i apka wyliczy Tobie pik :)
Serio? A to tak może być? To ja nie umiem odczytywać testów z tego wychodzi.
Czyli pozytywny jest wtedy i tylko wtedy, gdy kreska testowa będzie mocniejsza bądź tak samo intensywna jak kontrolna tak?
 
Ostatnia edycja:
U mnie wczoraj I dziś testy owulacyjne pozytywne .piękna głęboka czerwień. Pierwszy raz wyszly testy pozytywne od czerwca. Ale się cieszę:D
 
Serio? A to tak może być? To ja nie umiem odczytywać testów z tego wychodzi.
Czyli pozytywny jest wtedy i tylko wtedy, gdy kreska testowa będzie mocniejsza bądź tak samo intensywna jak kontrolna tak?
Dokładnie tak :) u mnie przeważnie jest tak, że kilka godzin po tym jak są takie same, testowa robi się ciemniejsza a następnego dnia już jest jaśniejsza od kontrolnej. Owu liczę od momentu ciemniejszej krechy testowej.

@Mimi94 na pewno nie pierwszy miesiąc ;)
 
reklama
Do góry