reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

No ale tak nisko? .... No może.... Tylko że podbrzusze mnie ciągle boli :( jejku niech już będzie to testowanie albo okres bo ja się wykoncze.
Kochana dla ciebie będzie lepiej jak przestaniesz mierzyć temperaturę bo za bardzo swirujesz mierząc ja.

Twoja "wejściowa" temperatura nie wynosi 36.6 (tak jak u mnie) i dlatego też nie będzie mega skoku przy owu i w razie wu jak by się udało w ciąży. Na twoim miejscu nie sugerowałabym się temperatura. To cię tylko nakręca.
 
reklama
Kochane ale Wy nie widzicie całego mojego wykresu. Ja na początku okresu też miałam prawie 36,6.
Mimo wszystko nie mierz temperatury bo ona cię nakreca. A jeśli się udało Ci zajść w ciążę to stres i nerwy nie pomogą a mogą zaszkodzić.

Spokojnie poczekaj do dnia terminu miesiączki i zrób betę bo jest wiarygodniejsza niż test sikaniec.
 
Ja plamie od środy wieczorem. Minimalnie Ale jednak .temperatura rano 37.1. Test negatywny. Miesiączka planowo jutro ... żeby paskudna nie przyszła....
 
Ja plamie od środy wieczorem. Minimalnie Ale jednak .temperatura rano 37.1. Test negatywny. Miesiączka planowo jutro ... żeby paskudna nie przyszła....
To może powtórz jutro rano raz jeszcze test a jak nie będzie miesiączki to w poniedziałek na betę bo plamienia mogą oznaczać niski progesteron albo dzisiaj masz plamienia implantacyjne.?
 
Czy wy widzicie to co ja?? Nie wytrzymałam, dzis zdrobilam test ten bardzo czuły...na 5 dni przed planowaną @.
 

Załączniki

  • 20191115_135156.jpg
    20191115_135156.jpg
    554,6 KB · Wyświetleń: 106
reklama
Do góry