reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Starania 2019!

reklama
Testowalam dziś znów i wczoraj to musiał wystąpić jakiś błąd. Bo gdybym dziś miała owu to test wyszedlby wyrazniejszy to raz, a dwa nie Czuje owu A zazwyczaj mam tak, że jajnik boli itd. Więc będę testować dalej.... I dobrze bo wczoraj i dziś z Moim mijalismy się przez to że różne zmiany w pracy i nie było nawet jak.... Trzymajcie kciuki :)
 

Załączniki

  • 15738312813222168061478001018524.jpg
    15738312813222168061478001018524.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 72
Testowalam dziś znów i wczoraj to musiał wystąpić jakiś błąd. Bo gdybym dziś miała owu to test wyszedlby wyrazniejszy to raz, a dwa nie Czuje owu A zazwyczaj mam tak, że jajnik boli itd. Więc będę testować dalej.... I dobrze bo wczoraj i dziś z Moim mijalismy się przez to że różne zmiany w pracy i nie było nawet jak.... Trzymajcie kciuki :)
Wiesz nie wiem czy sugerowała bym się testom z 2 innych firm. Bo mogą pokazywać inaczej. Poza tym jeśli te 1 to domowe laboratorium to w moim przypadku pokazywały owu kilka razy w 1 cyklu więc zmieniłam.
 
Wiesz nie wiem czy sugerowała bym się testom z 2 innych firm. Bo mogą pokazywać inaczej. Poza tym jeśli te 1 to domowe laboratorium to w moim przypadku pokazywały owu kilka razy w 1 cyklu więc zmieniłam.
Te 1 to domowe lab. Wiem wiem jak działają bo używałam ich już i w maju w udanym cyklu i chyba dlatego znow kupilam....sentyment.... co do roznych firm hmm w sierpniu w 1 dniu z 3 różnych firm w ten sam dzień wszystkie były pozytywne. Lecz niestety się nie udało. A teraz wracamy do starań.
 
Dziewczyny powiedzcie mi bo ja juz jestem cala glupia i nic nie wiem. Mianowicie chodzi o owulacje, jakby się mi przesunela i mam teraz mam kilka dni przed miesiączką. Znajoma ktora również staraja sie z mezem o dzidzie twierdzi ze nie uda sie zeby doszlo do zapłodnienia bo to juz organizm i wszystko przygotowuje sie do miesiaczki i rozkrecenia jej co wyklucza zapłodnienie.... i sie ze mna sprzecza i upiera przy swoim, az zwiatpilam ... aczkolwiek wydaje mi sie to bzdura
 
no to kochana tak jak ja. poszłam na wizytę kontrolną i się okazało że dziadostwo jest (polip0,8mm)..akurat byłam po miesiaczce i poszłam do szpitala usunęli we wtorek..także następny cykl znów wrócimy do starań...
Ja się wczoraj dowiedziałam, że owu była.
Mam niestety polipa endometrialnego i mam iść na usunięcie w styczniu. Zajście z polipem jest mało prawdopodobne, choć lekarz kazał się starać. U nas zawieszenie starań do odwołania.
 
reklama
Dziewczyny mam pytanie. Plamie od 3 dni A dziś powinna przyjść paskuda. Temperatura 37.00 I zauważyłam dużo śluzu (wygląda jak ten w czasie owulacji ) klejacy, błyszczący przezroczysty. Test oczywiście negatywny. Dziwna sprawa z tym sluzem. Któraś tak miała?
 
Do góry