• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

reklama
użyki to akurat mnie nie dotycza nie pale nie pije nie biore narkotykow ani kawy nie pije .

nie wiem skad te plamienia co je wywołuje

a luteine bierzesz?
 
Dacie wiare co mój pracodawca powiedział bym chodziła do końca czerwca na praktyki na NOCKE a on będzi episał mi że niby an rano albo na popołudnie byłam bo musi wrazie gdyby miał kontrole. rozumiecie to masakra jaka
mineralna co za dupek-do pracy na noc w dodatku???niech sobie przepisy poczyta:wściekła/y:

Też sie ciesze zobacyzmy jak będzie dalej ona i tak ma nadzieje że poronie samoistnie wiesz
mineralna Twoja mama na pewno tak chlapnęła a potem żałowała tych słów, na pewno życzy Ci jak najlepiej kochana:-)

Asiol, luknij na bloga :) czy ta pierwsza będzie? oczywiście jeszcze naszyjnik i kolczyki :) ale chyba się nie wyrobię dziś :) TAKIE MOJE RÓŻNOŚCI... - mBlog.pl
agne napiszę do Ciebie na priva odnośnie brabsoletki:-D

Niestety nie dam rady was nadrobić... Co tam u Was słychać ciekawego? U mnie do d....py, ostatni tydzień był dla mnie straszny, we wtorek moja chrzestna wylądowała w szpitalu a wczoraj zmarła... Nie czuje jakoś tych zbliżających się swiąt :(
ma_gdalena bardzo mi przykro :(

Ael,Big-śliczne brzuszki:-)
Daria-moje gratulacje:-)
A ja ledwo żyję-3 godziny zajęły nam zakupy-masakra co się dzieje w sklepach,ale cóż prawo Świąt ;-)
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry