• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Starania po raz pierwszy :)

Milia kocham Cię normalnie za ten Twój optymizm i za te, że zawsze o wszystkich pamiętasz a o sobie skromniutko... życzę Ci wszystkiego najlepszego

a ja wysłałam slubnego po piwko, zrobimy grzane bo rozkłada mnie na maksa, mam juz ból mięśni a na jutro zaplanowałam mycie okien

Ael iskrzy :))) ale brakowalo mi Ciebie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Pyscek...no wlasnie ja tez zatesknilam, wiec sie odezwalam! to dobrze, ze prolaktynka spada...niedlugo juz spadnie tak, ze uwolni ci ta owulacje, takze spoko luzik kochana!:-) buziak :*

miq...no no no..zatrzymuje te piekne fluidki na maj, przydadza sie, ale i tak przyjde po wiecej...se se se:laugh2:

Milia kocham Cię normalnie za ten Twój optymizm i za te, że zawsze o wszystkich pamiętasz a o sobie skromniutko... życzę Ci wszystkiego najlepszego
o nieeee... Donia...normalnie az sie poplakalam :zawstydzona/y:...dziekuje bardzo za mile slowa, kochana jestes :*:*

dobra dziewuszki ja was dalej podczytuje, ale znow znikam na chwile, musze wyluzowac psyche przed IVF:tak: buzka :*
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry