reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Straty Naszych Aniołków

moniolku kochany... az nie wiem, co mowic... wyobrazam sobie, co czujesz i tak strasznie, strasznie mi przykro!!! ale nie poddawaj sie, bo jestes wspaniala kobieta i bedziesz wspaniala mama! wierze w to mocno i ty tez uwierz...
spojrz na moj suwaczek! tez nie wierzylam... a jest! buziam...
 
reklama
Dziękuję Wam jesteście mi b. bliskie, wiem że czas i wogóle w teorii to jednak troszkę łatwiej niż w praktyce, ale powolutku do przodu.
 
Moniolku Bardzo...bardzo mi przykro... :-( :-( :-( :-( :-( Kochana nie poddawaj się :-( Jesteś tak wspaniałą osóbką i w końcu doczekacie sie tego szczęścia pod serduszkiem :-( :tak:
 
Moniolku, serduszkiem jestem z tobą, bo wiem co się wtedy czuje. Nie poddawaj się kochana, kiedyś karta się odwróci i będzie dobrze, wierzę w to :)

Trzymaj się cieplutko.:tak:
 
Wiecie co ja sobie pomyślałam?? To zastanawianie się nad następną ciążą, nad tym czy chcę, czy warto?? To jest chyba taka kokieteria, prowokacja w stronę Pana boga. Ja mu powiem, nie chcę, nie wiem, czy chcę to On mi da... Żeby to było takie proste. Opóźnia mi się @. Już o sześć dni, ale tescik negatyw. No i?? Pewnie trzeba w piątek pognać do gina... :baffled: Koleżance przeszkadza wózek w piwnicy, który dla mnie trzyma. Chyba zacznę w nim wozić zakupy z marketu. hahaha. Moja córcia przestała mówić o braciszku lub siostrzyczce. Dalej chce, ale minął jej entuzjazm. Jestem silna i twarda kobita, błagam tylko o cierpliwość... Pozdrawiam dziewczyny
 
Monilku - wiem, że słowa nic nie poradzą, ale jestem z Tobą ! i bardzo w Ciebie wierzę.. Trzymaj się kochana!!
 
Moniołku jestem z Tobą ...bardzo mnie to boli....bardzo....
Wierzę w Ciebie i w Twój cud!!! Nie poddawaj się !!!




i wiesz skoro los kopie Ciebie ..(nas)... to moze i my się jemu odwdzięczymy?
 
reklama
Moniolku kochany, tak strasznie mi przykro:sick::zawstydzona/y:
Nie poddawaj sie kochanie, niedlugo znow zaswieci sloneczko, zobaczysz!

Przytulam Cie mocno, buziaki!!!!!
 
Do góry