reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe kreski👑 Nowy Rok, nowe przeboje: każda z nas zagra w hitowe pozytywki na Testowym Stadionie!

Nie będę naciskać, bo mogę tylko pogorszyć sytuację. Zresztą nie zmuszę go do posiadania dziecka czy chociażby starań o nie. Piłeczka po jego stronie - on wie na milion procent, że ja jestem gotowa i jak tylko da mi znak to ruszamy z tematem. Cierpliwości mi trzeba…
Osobiście na Twoim miejscu nie czułabym się źle naciskając. To nie jest temat który można odwlekać w nieskończoność 🙈 Na Twoim miejscu dążyłabym do tego, żeby porozmawiać z partnerem o konkretach. Nie wiem w jakiej jesteście sytuacji, ale może wg niego decyzja o staraniach zależy od jakiegoś zewnetrznego czynnika - nie wiem np czeka na awans w pracy, podwyżkę, remont czy coś w ten deseń. Jeśli to nie kwestia tego, to tym bardziej bym drążyła 🙈 chyba, że wyobrażasz sobie Was nieposiadających dzieci i nie jest to dla Ciebie aż tak decydujące.
 
reklama
Nie będę naciskać, bo mogę tylko pogorszyć sytuację. Zresztą nie zmuszę go do posiadania dziecka czy chociażby starań o nie. Piłeczka po jego stronie - on wie na milion procent, że ja jestem gotowa i jak tylko da mi znak to ruszamy z tematem. Cierpliwości mi trzeba…
Hej, tak naciskaniem to tylko mozna pogorszyć sytuację. Ja przechodziłam przez to, skończyło się na tym, że zaczął unikać zbliżeń a raz to nawet nie mógł skończyć, bo bez prezerwatywy .. to był strach. Potem jak powiedział, że jest gotowy to nie wychodzi i ogarnął w końcu, że zajście w ciążę to nie jest takie na pstryk na zawołanie.
Dalej nie wychodzi. Będziemy podchodzić do kolejnego IVF :(
 
Hej, staramy się o dziecko 3 cykle - bezskutecznie
Data ostatniej miesiączki 22 listopad - od tego czasu już cisza nie dostałam do tej pory ( przewidywana data 19.12.2023 )
19.12.2023 - test strumieniowy negatywny
22.12 - beTA hcg <010
Ciężko określić date kiedy mogłoby się udać ponieważ kochamy się codziennie czasami nawet 2 razy dziennie.
Czuję cały czas ból podbrzusza prawa/lewa strona
Od wczoraj również swędzenie i ból piersi i mega mdłości
Kupiłam kolejny test do wykonania jutro i zobaczymy.
Jak myślicie czy mimo negatywnej bety hcg i mimo upłynięcia prawie 2 tygodni mogłoby się udac?
Jak nie śledzisz owulacji to nikt Ci nie wywróży kiedy test mógłby już coś pokazać. Zrób i tyle to będziesz wiedzieć na czym stoisz
 
Hej, tak naciskaniem to tylko mozna pogorszyć sytuację. Ja przechodziłam przez to, skończyło się na tym, że zaczął unikać zbliżeń a raz to nawet nie mógł skończyć, bo bez prezerwatywy .. to był strach. Potem jak powiedział, że jest gotowy to nie wychodzi i ogarnął w końcu, że zajście w ciążę to nie jest takie na pstryk na zawołanie.
Dalej nie wychodzi. Będziemy podchodzić do kolejnego IVF :(
No właśnie tego się boję. Że to się w ogóle nie uda albo starania potrwają latami. A nie chce być dla dziecka babcią tylko mamą. Chcę za nim nadążać, bawić się itp. Ale też się właśnie obawiam, że naciski sprawią, że jeszcze mniej będzie seksu bo będzie się bal wpadki czy coś. A i tak już seksu za dużo nie ma, bo on ma duzo mniejsze potrzeby i libido niż ja.
 
Osobiście na Twoim miejscu nie czułabym się źle naciskając. To nie jest temat który można odwlekać w nieskończoność 🙈 Na Twoim miejscu dążyłabym do tego, żeby porozmawiać z partnerem o konkretach. Nie wiem w jakiej jesteście sytuacji, ale może wg niego decyzja o staraniach zależy od jakiegoś zewnetrznego czynnika - nie wiem np czeka na awans w pracy, podwyżkę, remont czy coś w ten deseń. Jeśli to nie kwestia tego, to tym bardziej bym drążyła 🙈 chyba, że wyobrażasz sobie Was nieposiadających dzieci i nie jest to dla Ciebie aż tak decydujące.
Nie wyobrażam sobie nas bez dzieci, zdecydowanie nie. Ale boję się znów poruszyć ten temat. Że się wycofa całkiem i będzie po ptakach.
 
Nie wyobrażam sobie nas bez dzieci, zdecydowanie nie. Ale boję się znów poruszyć ten temat. Że się wycofa całkiem i będzie po ptakach.
Odnoszę wrażenie (po tym co przeczytałam), że nie potraficie ze sobą rozmawiać. Jeśli ty boisz się, że poruszysz ważny dla Was temat, to nie boisz się, że jak się pojawi małe dziecko, będzie ciężko a on już w ogóle się wycowa i zostawi Cię z dzieckiem samą? Albo będziesz miała małe dziecko na głowie, wycofanego partnera i sama podpadniesz w jakąś depresję. To nie jest zachcianka, że się nie chce, nagle się chce a zaraz znowu się odechce i co wtedy? Jesteście już dorosłymi ludźmi i musicie siąść pogadać..ty też musisz wysłuchać jego, dlaczego on tego dziecka nie chce może czegoś się boi, a może po prostu nie jest gotowy ale tak naprawdę nikt nigdy nie jest bo nie ma na to kursów przygotowujących. trzymam kciuki żebyś IE odbyli szczerą rozmowę, która nie będzie Cię trzymałam w zawieszeniu 😊🤞🤞
 
Hej. Ja dzisiaj 13 dc, więc do plodnych jeszcze z 4 dni :) pogoda średnia. Zaraz zrobię kawkę rozpuszczalna albo inkę i ogarnę zamówienie w aptece. Bierzecie jakieś dha albo omega 3 lub wiesiołek na poprawę śluzu? Gdzieś mi mignął post, że któraś dha bierze. Miłego dnia :)
na śluz to chyba wiesiołek. Ale jeszcze sama nie ogarnęłam co i jak. Jedna z dziewczyn pisała, że bierze DHA prenacaps i że jej pomaga na śluz. Akurat ja ten temat nic nie słyszałam. Ale teraz sobie uświadomiłam, że przecież biorę DHA 🤦‍♂️ mama dha premium+ 😉 tam jest cały zestaw witamin dla starających się, w sumie potem cały czas można brać i w ciąży i karmiąc.
 

Na przykład o ten wiesiołek chodzi czy musi być jakiś konkretny?
Też myślę nad czymś takimi bo u mnie małe ilości śluzu
 
reklama

Na przykład o ten wiesiołek chodzi czy musi być jakiś konkretny?
Też myślę nad czymś takimi bo u mnie małe ilości śluzu
Może być taki może być z oeparol :)
Wiecie na ten śluz to w pierwszej kolejności nawodnienie organizmu wodą! Później suplementy, oleje i inne cuda :)
 
Do góry