reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

reklama
Piękny brzunio!!!!!!!!!! To niesprawiedliwe, bo mój jest ciągle maleńki i chociaż ja zauważam że rośnie, to wszyscy się ze mnie śmieją i mówią że nic nie widać:-(
 
MoMi dziekuje i nie martw sie juz nie dlugo napewno bedzie widac, jestes pewnie bardzo szczuplutka i pewnie dlatego a ja przed ciaza mialam juz troche tluszczyku:zawstydzona/y:
 
mili ja mam podobny rozmiar brzucha ale wieczorem rano jak wstane to nic nie widac dopiero popołudniu mnie wywala ciekawe czemu tak jest
 
Ta pogoda mnie dobija - nie mogę rano zwlec się z łóżka i co dzień spóźniona docieram do pracy... W ogóle najchętniej zrezygnowałabym już z "aktywności zawodowej" - mogłabym leżeć w domku, spać, obżerać się i siedzieć przed kompem:-) Jak myślicie - czy jest szansa, że dzisiaj na usg lekarz powie mi jaka będzie płeć dziecka? Wczoraj o mały włos nie kupiłam balerinek dla mojej dzidzi - na szczęście zdrowy rozsądek wygrał i postanowiłam wstrzymać się do czasu, aż nie będzie pewności czy to chłopiec czy dziewczynka.
 
Z tego co lekarz mi mówił - dzidziuś ma już wszystkie organy wykształcone - teraz do końca ciąży będą już tylko rosły i coraz bardziej rozwijały się, więc teoretycznie powinno być wiadomo... Pewnie zależy od tego jak się dzidzia się ułoży.
Powiedzcie mi czy Wy też macie w sobie taki strach, że nie będziecie wiedziały jak zajmować się maluchem? Mam nadzieję, że jednak instynkt macierzyński jest wrodzony i jak dziecko będzie na świecie - to po prostu będę wiedziała co robić, ale póki co śni mi się to po nocach...
 
Ojoj Milli ale brzusio duze, uff to moj jest taki sam tzn w normie,a juz myslalam, ze to ja tylko tak wygladam w 12tc, mysle sobie no ladnie wcinam 5razy dziennie i sie ze mnie niezla paszteciara zrobila, ale po chwili "easy to ciaza, nie jestem gruba, to tylko CIAZA":-D:-D:-D
Pumi, gzybow przewozic nie wolno ale zawsze mozna przemycic;-)popros mame niech ci troche zamrozi albo w sloiczki zamarynuje a pewnie ktos niedlugo bedzie do ciebie lecial, tesciowa np;-) Jak tam Karmi??? Co dostalas jeszcze fajnego z Polandu no i jak tam tesciuniu, marudzi ci?
Jezeli chodzi o schizy ne temat opeki nad nowordokiem to pewnie kazda ma za pierwszym razem, normalne;-) wszystskiego da sie nauczyc:nerd:
 
mili brzusio śliczny a już myślałam że tylko mój taki duzy:nerd:
momi wierz mi to przyjdzie samoNajwiększego stresa przy Piotrusiu miałam z kąpaniem Pierwszy raz sama go wykapałam jak skończył miesiąc Wcześniej mąz go kapał
 
reklama
MoMi to zalezy jak jestes tez zbudowana, jakjestes wysoka i masz duze biodra np no to brzuch sie jakby rozleje, ja mam waskie biodra i generalnie wywalilo mnie do przodu, mam melona:szok:pewnie lada dzien tez cie wywali:-p
 
Do góry