reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

ja ostatnio zostalam poczestowana 1/3 kieliszka szampana bo byly moje imieninki-pilam tak ostroznie i mialam ogromne wyrzuty sumienia ze dzidzie zatruwam.ale nie wypadalo odmowic. moja szwagierka jak nigdy nie przepadala za piwem tak w ciazy dostala jakiejs obsesji piwnej i w rozsadnych ilosciach raczyla sie tym trunkiem:tak:
ide pogadac z muszla bo juz dluzejnie moge wymiotow powstrzymywac. jak ja jutro pojade na to lotnisko?:eek:
 
reklama
a ja sie ciesze bo cala ciaze nie wymiotowalam ani razu, ani tez razu nie musialam sie powtrzymywac :) i cale szczescie
a ty pumi jak cos to mile przywitasz tescia ;)
 
Tragedia z ta pogoda caly czas leje,najchetniej bym zostala caly dzien w łozku, moze sie wczesniej urwe i pod kocyk mieciutki:-)
Pada w Gdansku i pada, chce sobie przez internet kupic jakies fajne jeansy,bo jedynnie HM ma ciazowe ale mi sie nie podobaja, macie cos na oku? bo w starych to odpietych chodze i cholernie niewygodnie:no:
 
co tu dzis tak pusto?
u nas swieto 4 lipca-misio siedzi w domu-to jest niebezpieczne bo pewnie sie poklocimy hihih.
snilo mi sie dzis ze dzidzia juz jest z nami na swiecie i mam taki sliczny wozek-ja mam jakies zboczenie na punkcie wozkow:-p
 
reklama
wczoraj mi lekko nerwa ruszyl ale sie nic nie odezwalam-mianowicie jak bylismy w poniedzialek na wizycie w szpitalu to nam powiedzieli, ze mam mniej niz 5% szans na kolejne poronienie i zebym sie zaczela cieszyc ta ciaza. no i jak on to uslyszal to uznal ze juz wszystkim moze bebnic dookola ze jestem w ciazy. a ja go tysiac razy prosilam zeby do 4 miesiaca nikomu nie mowil( przynajmniej tym ktorzy sie nie domyslili). no i kazdemu sie chwalil wczoraj.wrrrrrr-:wściekła/y:a ja robie z ludzi kretynow i mowie ze przytylam a on chodzi po mnie i mowi ze w ciazy!
a jak jest u was? tylko najblizsi czy wszyscy wiedza?
 
Do góry