reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Dziękuję wam wszystkim za słowa otuchy - na szczęście Malutka czuje się coraz lepiej i ma ogromny apetyt:-):-):-)
Asia - najważniejszy jest spokój - anemię ma 3/4 kobiet w ciąży (podawanie żelaza z pewnością pomoże), bakterie w moczu również się leczy (na szkole rodzenia mówiono nam żeby w przypadku takich wyników zawsze powtórzyć badanie i pamiętać o tym żeby przed pobraniem próbki moczu dokładnie się podmyć), cukrzyca jest problemem jeśli chodzi o utrzymanie diety - ale jestem pewna że dasz radę!!! Zobaczysz że dzidzia urodzi się zdrowa!!!!!!!!!!!!!!!
Albiniec - dlaczego lekarz podjął tak szybko decyzję o cc - przecież dzidziuś ma jeszce czas żeby się obrócić główką w dół - czasami maluchy robią to dosłownie kilka dni przed porodem.
 
reklama
MoMi bo ja mam miesniaka 7,2 cm x 7,4 cm śródsciennego na szyjce macicy i jest tak ulokowany, ze przeszkadza małemu na prawidłowe ułożenie.
 
Asia nie przejmuj sie ja tez ostatnio miałam liczne bakterie w moczu lekarz zapisał furagine i pomogło anemia to tez nic groznego a co do cukrzycy to jaki masz poziom cukru ??

Mi ostatnio znowy brzuch wysadził do kibelka chodze co poł godziny i czuje ze zaczyna mi brakowac skory wszysko mnie boli i uciska powoli zaczynam miec dosc
Zastanawiam sie co z moimi porzadkami na swieta najgorsze ze mam okna tak ufajdane ze szok a nie chce mamy prosic zeby jeszcze mi umyła okna ale juz patrzec nie moge z reszta porzadkow jakos sobie poradze powolutku.
 
Albinec - w takim razie nie ma wyboru... Ale dobrze będzie! - plusem cc jest to że możesz wszystko zaplanować i nie stresować się czy to już albo że jesteś po terminie...
 
e-stera, cieszę się jeśli jakoś Ci pomogłam, jakby co pytaj, ja już w tym nie siedzę, ale w końcu jestem wizażystką;-) i kończyłam takie kursy.
Kurczę, aż się boję co tam u mnie w wynikach będzie, bo też miałam bakterie. Idę do gina we wtorek, mam nadzieję że mi zleci badania.
 
reklama
Asiu, będzie dobrze:-), Albiniec Ci doradzi jak sobie poradzić z cukrzycą.A może po badaniu dodatkowym się okaże że nie jest tak strasznie źle.
Bakterie w moczu szybko przejdą, anemia też.Pij sok z żurawiny i jedz dużo kwaśnych rzeczy na mocz, a na anemię buraczki, brokuły, kasze i czerwone warzywa i owoce
 
Do góry