reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

Przypomniało mi się jeszcze ze te napoje czy soki pseudo top aseptic i bez konserwantów, wcale takimi nie są:no::no:
różnica polega na tym, iz producent zamawia juz koncentraty z konserwantami ( ale ciiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii dla szerszej publiczności) a sam miesza je z woda w aseptycznych warunkach :dry:
także "oni" tzn producent jest czysty bo on ich nie dodaje

Pumi ja mam takie wrażenie, ze po kilku badaniach okaże się , że nia byłao żadnego opóźnienia, i będa cie przepraszac
co prawda fotki oglądam tylko na bb
szkoda, ze nie jestem na nk zalogowana:-(
 
reklama
Sylka- czemu nie zalozysz konta na NK? ja lubie bardzo pisac listy ze znajomymi sprzed lat a fotki po prostu ubostwiam ogladac!!!:-D

Albi- po rehabilitacji Mimi powinna dogonic w 100% dzieci w jej wieku.
A z diagnoz jakie stawiali zostal w sumie Nystagmus- czyli oczoplas, low muscles tone, i czekam nadal na wyniki po badaniu genetycznym.
kurcze chce wyjsc na spacer poki zar z nieba jest w miare znosny ( czyli teraz w cieniu 27 stopni) a moje dziecie spi i spi:-p
 
w szoku bylam jak przeczytalam o tym rozbitym sloiczku dla dzieci co zrobil jasna plame na podlodze jak z wybielacza. A moja mala dzis nie chciala gruszki jesc- pewnie za duzo wybielacza dodali:szok::-D:-D

Chcialam sie pochwalic ze mamy pewnien malutki sukces na koncie!!!!! Mimi zaczyna doic butelke ale tylko soczek marchewkowy mojej produkcji toleruje. A oto dowod rzeczowy:
 

Załączniki

  • 29 lipiec (20).JPG
    29 lipiec (20).JPG
    79,1 KB · Wyświetleń: 25
  • 29 lipiec (21).JPG
    29 lipiec (21).JPG
    70,4 KB · Wyświetleń: 19
Pumi to super, ze po rehabilitacji bedzie dobrze!
Ale Dominisia ładnie butelkę trzyma...........Oliwier to leń i nie chce sam trzymać
A gruszkę zmiksuj jej sama- widać mama smaczniejsze robi soczki
A jak robisz? Może i ja spróbuję, bo Oliś nie chce pić tych sklepowych
 
Ostatnia edycja:
Pumi to super, ze po rehabilitacji bedzie dobrze!
Ale Dominisia ładnie butelkę trzyma...........Oliwier to leń i nie chce sam trzymać
A gruszkę zmiksuj jej sama- widać mama smaczniejsze robi soczki
A jak robisz? Może i ja spróbuję, bo Oliś nie chce pić tych sklepowych
Pumi nie jestem, ale ja robiłam tak:
marchew wyrwałam, oskrobałam(niedaj boże obrać, dziadek by mnie zjadł:-D), umyłam i przez sokowirówke. Celinka oczywiście nie pije, woli czystą wode, ale reszta rodzinki chętnie.
 
w szoku bylam jak przeczytalam o tym rozbitym sloiczku dla dzieci co zrobil jasna plame na podlodze jak z wybielacza. A moja mala dzis nie chciala gruszki jesc- pewnie za duzo wybielacza dodali:szok::-D:-D

Chcialam sie pochwalic ze mamy pewnien malutki sukces na koncie!!!!! Mimi zaczyna doic butelke ale tylko soczek marchewkowy mojej produkcji toleruje. A oto dowod rzeczowy:
Pumi jak patrze na Dominike to nie widać, że coś jej dolega, wręcz przeciwnie: ładnie trzyma butelke, a moja to nie wie o co chodzi. Pozatym śliczna z niej dziewczynka:-D
 
MIMI BRAWO!!!!!!!

super, ze to 30%, dogoni w mig,:happy2: a kazdy malutki postep bedzie NAS bardzo cieszyc!
poza tym nie ma czegos takiego jak 100% bo kazde dziecko rozwija sie inaczej i ma inne zdolnosci niekotre sa super rozwiniete ruchowo ( wiekszosc sportowcow nie konczylo szkol wyzszych nie maja czesto matur) innni rozwijaja sie bardziej intelekualnie ( a sa slamazarnymi lamagami :cool2:) etc etc mozna wyliczac i wytyczac a kazdy podziwiany za co innego:tak::tak::tak:

 
Czesc wam my własnie z nad wody wrócilismy pogoda super.Nad wodą były takie kule w które dziecko wchodzi i popują i chodzi po wodzie moja córka Wiki weszła i po niecałej minucie beczała jak diabli.Za 1 minute zapłaciłam 10 zł jestem zła.A6 minut tyle kosztowało ale czego sie nierobi dla naszych pociech.Pumi niunia sliczna bedzie ok .
 
MIMI BRAWO!!!!!!!

super, ze to 30%, dogoni w mig,:happy2: a kazdy malutki postep bedzie NAS bardzo cieszyc!
poza tym nie ma czegos takiego jak 100% bo kazde dziecko rozwija sie inaczej i ma inne zdolnosci niekotre sa super rozwiniete ruchowo ( wiekszosc sportowcow nie konczylo szkol wyzszych nie maja czesto matur) innni rozwijaja sie bardziej intelekualnie ( a sa slamazarnymi lamagami :cool2:) etc etc mozna wyliczac i wytyczac a kazdy podziwiany za co innego:tak::tak::tak:
Masz racje.
Mimi dogoni rówieśników, a może nawet przegoni:-D
 
reklama
Do góry