reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

A co do nocnikow-zamierzam zaczac sadzac wiosna.Oswajac,przyzwyczajac i tak dalej.Wszystkim wiadomo,ze do nauki najlepsze jest lato i wcale nie trzeba nikomu tlumaczyc dlaczego ;-) Wiec mysle sobie,ze malizna pobiega w przyszlym roku juz bez pampersa.Na spacer sie wezmie ze 2 zmiany "dolu" i tyle :tak:
 
reklama
Witam.......ja od rana w pracy-dzisiaj z moim Oliwierem 4 dzieci......................przedszkole...........ale Olisiek zachwycony towarzystwem
Mili Natalaka cudna.ależ z niej łobuiziak........obnizaj łożeczko bo Ci wyskoczy spryciula:tak::tak:My mamy już na najniższym poziomie
Komoda fajna...a teściowej sie pewnie nie podoba bo pewnie za ciemna-starsze osoby tak maja...............ale to nie jej sprawa bo to twoje mieszkanie i kupujesz to co podoba się Tobie
M y w duzym pokoju mamy kolor scian :zielony moro.....ale sie nasluchslismy negatywnych komentarzy........................wszystkim mowilam ze to ja tam bede mieszkac i im nic do tego
Kamamlodz Makisk zmienil hihihi ale tę piekne duże oczka mu pzoozstały-bedzie rwac dziewczyny oj będzie:-)
Pumi a nie da se jakoś rozlozyc tej rechbalitacji tak zeby byly 2 dzienenei i np, jedna z rana druga po poludniu?Dorosły by nie wytrzymał takiego tępa a co dopiero 6 miesięczne dziecko.Albo niech Ci pokaza jakieś cwiczenia ktor mozesz sam w domu wykonywac............na pewnie mozna.............ja jak pilnowalm Oli to Vojta z nią przerobilam i NDTI .
Wtedy w dogodnym dla Dominik czasie byś z nią ćwiczyła jka jest najedzona i wyspana
 
Ostatnia edycja:
Ja myslalam,ze tak wyglada kazda rehabilitacja-raz w tygodniu u specjalisty a cwiczenia caly tydzien w domu.Moi znajomi z coreczka(styczniowa zreszta) jezdza.Tylko,ze oni olali cwiczenia w domu i teraz sie ciesza,ze "mala podnosi juz glowke"!!!!:szok: A jak sie odezwac-od razu obraza majestatu.Trudno.Jak widze,ze sie dziecku krzywda dzieje to cicho siedziec nie bede.I tyle.
 
'Ale pisząc MAX trochę mnie rozśmieszasz, bo rzadko zdarza się, aby półtoraroczniak już wołał za każdym razem. Raz dziennie zawoła jasne, ale 3 razy sie zeszcza w pieluchę."

mi z Kokunia sie udało przed skonczeniem dwóch lat dokładnie 4 msc przed 2 latkami Kokunia chodziła siusiu nie mówiła tylko szła po nocnik do łazienki
za to w nocy CIEZKO!!!!! do dzis nosi pieluche

a gabi dzis KUPA W NOCNIKU!!!!! ja sadzam stabilnie siedzi i sama potrafi z niego zleść jak by za długo ja zastawic mam wrazenie moze to głupie ale jak rano ja posadze to jakby wiedziała ze ma zrobic i zrobi a potem BRAWO BRAWO i pochwały cieszy sie jak diabli i ja tez zawsze to zaoszczedzona pieluszka tylko tyle ze ona codziennie rano robi po przebudzeniu czasem troche póxniej

ciezko z zasypianiem obudziła sie o 7 i marudziła juz od 9 godzine usypiania juz mi rece wiedna 11 kg ziuziac???? od dzisiaj pieluszka koło buzi i zasypiamy w łózeczku godzine to trwało :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: ale mam nerwa

TYMCZASEM dziewczyny wracam do obowiazków
DSC04436.jpg

DSC04437.jpg
 
ale fajnie znowu miło poczytac
jest tak jak dawniej
jaq zmykam moze na sapcerek bo przestało padac
bede wiczorkiem
bo ten mój ruchliwy urwis gryzie mi szklany stół kawowy jak spuszczę go z oka :szok:
podnosi sie, stoi oparty o szybe
trzeba jechac po pufa do ikea:happy:
ku niezadowoleniu męża:-D:-D:-D
 
Hejo
Nie wszystko kumam co sie dzieje ale okej i tak jest milo :)
My tez nadal bezzebni. Borys meczy sie strasznie. Kupilam jakas masc dentix cos tam...(nie pamietam dokladnie nazwy a nie chce mi sie isc sprawdzic :-))
Pumi- Dominisia jest cudowna i to,ze kikla rehabilitacjji odpuscil wcale nie znaczy ze nie widac czy nie bedzie poprawy....
Mili- szafka okej. Tesciowa ma spaczony gust...

Dzis jestem jak nacpana...Borys budzil sie co chwile w nocy. Prawie w ogole nie spal a teraz kima sobie w najlepsze a ja czekam na kolezanke...
Jutro na tydzien spadam do rodzicow, nie wytrzymuje juz samotnosci:-(
 
Asia trzymaj sie dzielnie.Dasz rade.

Ja tez nie kumam o co chodzi.Zupelnie.Nie wiem co sie dzieje.Podoba mi sie jednak,ze nie tylko ja odczuwam,ze jest milo :tak::-D

Coz za popaprany dzien!Wichry i zamiecie deszczowe co chwile....Az strach nos wysciubic za drzwi...

Rowniez czekam na kolezanke.:-)
 
ja wyprawiłam meza na dyzur sama az do NIEDZIELKI!!!!!

Gabi wreszcie zasneła popołudni mimo wstretnej pogody jade do kuzynki po pomidorki na przecier i bedziemy przcierac
 
reklama
jeeeeeeeeeeesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
co ja mam zrobić Kacperek wcale nie chce jesc zup:-:)crazy::crazy::crazy:
pluje i płacze a jakj dostanie cycusia to jest wniebowzięty:angry::angry::angry::angry::angry:
 
Do góry