reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe Mamusie 2008

witam, widze ze weekend udany bo nikt nie zagladal :-)

u nas jakos leci wczoraj wiki wypil rano mleka z lekami 100 ml i na tm poprzestal jedzenie, zjadl kilka flipsow i paluszkow i to bylo na tyle w nocy o 1 wypil 120 ml mleka... moze sniadanie zje dzisiaj. Ale popalic daje jak zawsze wiec to nie jest nic powaznego :-D
pogoda cudna sie robi :-)
 
reklama
Hej.
E-sterka moja zawsze na chorobę osłabieniem reaguje i przesypia większość.
Pawimi jak po weselu???
Aga co z Wikusiem??
Weekend faktycznie udany:-) Wczoraj byliśmy w kościele na odpuście połączonym z 50-leciem święceń kapłańskich. wyszliśmy w trakcie składania życzeń, bo trwało to godzinę. MKsza 1,5 godziny , życzenia kolejną godzinę i Celinka nie wytrzymała, zresztą jak wszystkie dzieci. Później mieliśmy gości i tak minęła nam niedziela.
Celinka je ładnie, wczoraj zjadła rosołek z mięskiem i marchewką( wyjadła całą z rosołu:-D, a my zawsze dajemy 5-6 marchewek) i zjadła 3 ziemniaczki. Chlebka i innych mącznych potraw nie dostaje i nie ma biegunki. Do lekarza idziemy jutro, dzisiaj jej nie ma:wściekła/y:
 
co tu taka cisza??????????????????
gorąco u nas piekielnie ale to dobrze jak sobie pomyslę, że za chwilę koniec lata i znowu zimno to, ąz mnie ciarki przechodzą!
Oli coraz więcej mówi, często po nas powtarza, mówi dziadzia jec i mama gdzie idzies, pozatym jego ulubione gdzie i cio a na konia mówi kociu bo teraz to jego ulubiona zabawka! czekam tylko jak zacznie mówić dlaczego!:rofl2: i wtedy zwariuje:-D:-D:-D
kupilismy mu łózko w ikea taki IKEA | Łóżka | Łóżka | KRITTER | Łóżko/ barierka bo on nie chce wychodzić z łóżeczka tam gdzie sa wyjęte szczebelki tylko sie podciaga na rekach i przechyla górą boje sie że zaraz mi wypadnie a to łózko jest niskie i ma barierke wiec zobaczymy czy będzie lepiej, dokupiłam jeszcze ta posciel http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/60161325
podoba mi się to łozko z serii mamut ale jest większe nie ma barierki więc moze jak bedzie starszy to sprzedam to a kupie to drugie.
 
ja jestem ale nikt nie pisze to i nie zagladam :) rosna nam dzieci, rosna...nasze lozeczko da sie przerobic na takie zwykle i wlasnie ostatnio sie zastanawialam czy by tego nie dokonac, moze jeszcze chwilke poczekam. A moje dziecko zaczyna powtarzac po braciach po angielsku...i w sumie nie tak sobie to wyobrazalam bo chcialam zeby jak najdluzej po polsku rozmawial no ale i tak niedlugo idzie do przedszkola wiec pewnie to nieuniknione wczesniej czy pozniej. Jutro jedziemy do szkoly zobaczyc jak to wyglada, znalazlam inna montessori ktora przyjmuje takie maluchy juz i maja podobno jedno miejsce wolone. Nie tak strasznie daleko od mojej pracy wiec jakos daloby sie to pogodzic. Moj najstrszy syn nadal zbiera same szostki :)) az sie boje kiedy to sie skonczy haha! Olis pojutrze do szkoly.....pierwszoklasista bedzie...no i fakt, tez mnie mrozi na sama mysl o nadchodzacej zimie, mam nadzieje ze chociaz forum sie na nowo rozrusza :))))
 
Ostatnia edycja:
wiki jakos zyje, wczoraj i dzisiaj tylko jedna rzadka kupa,
na sama mysl o zimie chce mi sie plakac :-( wrrr....
u mnie tez cieplo jeszcze :-)
Wiki mowi tylko "a co to" badz "co to" i szlak moze czlowieka trafic .... :-D powie tez mama i tata heheh to na tyle.
 
WITAM .oj ja tez niecierpie zimy ale co zrobic .u nas piekan pogoda wiec calymi dniami na dworze jestesmy spacerujemy jezdzimy na rowerrze itd. kamil mnie dzis zaskoczyl jest godzina 8:22 a on spi jeszcze zawsze spido 6-6.30 to najdluzej a dzis obudzil sie o piatej i zasnal spowrotem i spi jeszcze . kamil zacząl mowic wiecej jak idziemy na spacer to pokazuje na rozne rzeczy i mowi jest , poza tym mama tata baba dada dziadzia daj dam to tu tam widzis szyszysz-slyszysz, am , dzidzius ,dzieci, ciacia-ciocia siasialub asia na asie. koko , maaał-tak udaje kotka ,jał-tak udaje pieska , buuu-zamiast muu , i udaje warkot auta to robi notorycznie.
jeszcze łózeczka mu niezmieniamy bo wychodzi i wchodzi ładnie przez wyjete prątki .ale jak spi to ma zamkniete pratki bo przekreca sie podczas snu i moglby wypasc.jak sie budzi to mnie wola wtedy wyjmuje mu pratki i wychodzi sobie
 
co tu taka cisza??????????????????
gorąco u nas piekielnie ale to dobrze jak sobie pomyslę, że za chwilę koniec lata i znowu zimno to, ąz mnie ciarki przechodzą!
Oli coraz więcej mówi, często po nas powtarza, mówi dziadzia jec i mama gdzie idzies, pozatym jego ulubione gdzie i cio a na konia mówi kociu bo teraz to jego ulubiona zabawka! czekam tylko jak zacznie mówić dlaczego!:rofl2: i wtedy zwariuje:-D:-D:-D
kupilismy mu łózko w ikea taki IKEA | Łóżka | Łóżka | KRITTER | Łóżko/ barierka bo on nie chce wychodzić z łóżeczka tam gdzie sa wyjęte szczebelki tylko sie podciaga na rekach i przechyla górą boje sie że zaraz mi wypadnie a to łózko jest niskie i ma barierke wiec zobaczymy czy będzie lepiej, dokupiłam jeszcze ta posciel IKEA | Tekstylia dla dzieci | Tekstylia dla dzieci | VITAMINER RAND | Pościel do łóżeczka, 4szt.
podoba mi się to łozko z serii mamut ale jest większe nie ma barierki więc moze jak bedzie starszy to sprzedam to a kupie to drugie.
Nina super łóżko my też mysleliśmy o kupnie łóżka dla małej, ale puki co to się wszczymamy. Może jak kupimy mieszkanko które mamy na oku to jej urządzimy już pokoju jak dla dużego dziecka:-)
Celinka przez pół roku jest na diecie bezglutenowej:baffled::wściekła/y:, a potem się zobaczy co dalej. Znacie jakieś fajne strony z przepisami bez glutenu i w miarę normalnymi produktami???
Ja też nie znoszę jesieni i zimy, już mam katar bo pleśnie pylą:baffled:
 
jednak gluten ehhh... no to nie zazdroszcze takiego gotowania dla malucha kurde....
u nas spoko, dzisiaj znowu byla 1 kupa i tzreba bylo odrazu leciec do lazienki ale wydaje mi sie ze zabki ida i dlatego ma teraz jedna dziennie taka rzadka jedna to jeszcze nie tragedia bylo gorzej :-)
my lozka nie zmieniamy wiki ma jeszcze miejsce w swoim takze nie potzreba mu a szczebelki wyjete sa, ale i tak malo w lozeczku przebywa tylko spi w nim w nocy bo w dzien to na spacerku spi sobie :-)
 
reklama
Znacie jakieś fajne strony z przepisami bez glutenu i w miarę normalnymi produktami???
jagna tutaj masz wszystko o glutenie Polskie Stowarzyszenie Osób z Celiakią i Na Diecie Bezglutenowej
Dzięki!!! Kochana jesteś!!!
Dzisiaj idę jeszcze do koleżanki, która też miała malucha przez pół roku na diecie bez glutenu to pogadam z nią gdzie kupowała produkty:baffled:
Ech, mała woła za chlebem, babcia kupiła jej chlebek z mąki kukurydzianej, mała dostała po nim biegunki. Zadzwoniłam do teściowej, żeby przeczytała skład a tam pisze że zawiera 2% mąki pszennej i to ma być produkt bez glutenowy, nawet w piekarni nie wiedzą co sprzedają:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry