reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniowe mamy 2016 :)

reklama
Ja w poniedzialek ide na pobranie, w piatek mam wizyte a w jeszcze kolejny poniedzialek ide na usg III trym.
Ostatnio lekarz sprawdzal moja szyjke i piał z zachwytu "jaka piękna szyja!":) Moj luby za parawanem smiał sie pod nosem i pozniej mi powiedzial ze mial ochote odpowiedziec zza parawanu "wiem wiem" :)

32 tydzien to mi sie tak wczesniutko wydaje a Wy tu dziewczyny ze to moze byc juz.

Wczoraj robilam pierwszy przeglad ubranek od znajomej pewnie w weekend bede robila pranie pierwszych malych rzeczy. Maciupkie to wszystko :) ciesze sie ze kolezanka zapobiegliwie nie wyciela wszytkich metek bo bym sie tam nie polapala za bardzo.
 
Ja od 3 tyg mam wizyty co tydzien. Teraz idę we wtorek do szpitala i gin nie kazała mi sie zapisywać juz na następna wiec albo nie doczekam albo nie wyjdę juz ze szpitala :D
 
Ja mam co 2 tygodnie już od początku 2 trymestru ale to przez skracanie szyjki.
Ja dziś kończę 30 tydzień. Więc jeszcze trochę do tego bezpiecznego momentu. 35 przekroczyć to już będzie super.
Ja badania robię w poniedziałek lub wtorek a wizyta w czwartek. :-)
 
Paulettah a tak w zasadzie co sie robi na takich cotygodniowych wizytach? Na kazda zabierasz nowe wyniki badan? Usg, sprawdzenie szyjki czy tylko pytanie o ogolny dobrostan i mierzenie cisnienia?
 
A ja mam co 2 tygodnie usg i usg szyjki. A co drugą wizytę pełen pakiet- ważenie, badania, ciśnienie, fotel i usg szyjki i małego.
 
Wiecie jak mnie bolał brzuch wczoraj? Dramat. Mały też szalał, uspokoił się ale nadal bolało mnie jak na okres. Muszę doktorkowi powiedzieć bo mam to po raz pierwszy i nie wiem czy to rozciaganie czy coś złego :(

Ja dzisiaj zabieram wszystkie badania do doktora i będziemy ustalać jakieś daty, konkretne działania. Lekarz od usg powiedział mi też ze jak mały będzie rósł w takim tempie to wcześniej należałoby rozwiązać ciążę. Ech...

Już się tak denerwuje tą wizytą ze mi ciśnienie skacze. I latam do wc jak głupia :(
 
reklama
ja mam wizyty co 2-3 tygodnie i za każdym razem mam morfologie i mocz, ważenie, ciśnienie, sprawdzają rytm serca dziecka, fotel-sprawdzanie szyjki, usg. Teraz mam wizyte 18 czyli po 3 tygodniach, nastepną mam 2 grudnia, czyli po 2 tygodniach no i potem pewnie będę miała już co tydzień przez tą cc, żeby lekarz widział na bierząco jak tam u mnie i Hani, żebym nie zaczeła rodzić szybciej haha :D
 
Do góry