reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

Tysiolek zazdroszczę!! u Nas jest problem moja mama imprezuję teściowa zawalona resztą wnuków więc my chyba też w domu :wściekła/y: mieliśmy iść na prawosławnego ale J wtedy obchodzi pierwsze urodzinki, co prawda imprezkę będziemy robić w weekend no ale jakoś głupio w ten dzień Ją z kimś zostawiać a samemu balować.
 
reklama
A my w domku z dziećmi będziemy spędzać Sylwestra i jakoś wcale nigdzie nie chce mi się iść.
W sumie ostatnio na sali byliśmy 2 lata temu, a teraz pewnie pójdziemy za rok.
Znajomi nas już teraz namawiają, ale ja nie zostawię nikomu Bartka na całą noc.
 
Witam witam
U nas zima całą parą i jak zwykle zaskoczyła drogówkę bo ulice nie odśnieżone.
My sylwestra też w domu spędzamy bo w pierwszy dzień świąt mamy przyjęcie weselne mojej mamy a potem w styczniu mamy chrzciny więc na razie styknie nam tych imprez.
 
A my Sylwestra spędzimy tak, jak w zeszłym roku-w domku. Z tą tylko różnicą, że teraz w trójkę:-) I będziemy oglądać przez okno zimne ognie. Lubię takiego Sylwestra:-)

Witam witam
U nas zima całą parą i jak zwykle zaskoczyła drogówkę bo ulice nie odśnieżone.

A do nas wcale taka wielka zima nie doszła. Wiało mocno, to fakt, ale śniegu spadło tylko troszkę, chociaż u teściów (25km od Poznania) podobno napadało mnóstwo. Wiatr bynajmniej nam nie przeszkodził zbytnio i i tak zaliczyliśmy spacer:tak:Krótki bo krótki, ale był:-) Tylko ulice jakoś dziwnie opustoszały... A po południu odwiedziła nas kumpela z córcią, któ¶a niedługo ma roczek i dzieciaczki trochę się pobawiły. Wprawdzie nie razem, ale obok siebie, ale to chyba jeszcze jakiś czas będzie tak wyglądało. Było fajnie:-D
 
Witam wieczorkiem, u nas niestety zimy nie widać ani pól płatka nie spadło:(
Widze że plany sylwestrowe już w pełni, u nas babcia się zaoferowała że zostanie z małym więc droga wolna ale jakoś nie ma ciekawych opcji, pewnie jak zwykle na ostatnia chwilę coś się urodzi;)
 
dzień dobry
a u nas zasypało ze ho ho
moj powrot wczoraj do domu z pracy zajal mi 1,40 h a normalnie jade w 0,30-0,40 h
koszmar, tragedia i nic wiecej
B wczoraj na dwor nie wychodzil bo bardzo wialo i sypalo wiec nie kazalam tesciowej wychodzic moze dzis ale dzis znowu pada lekko i jest spory mroz -10
 
Witam

U nas tez snieg lezy i nawet prószy delikatnie:)

Na szczęście nie wieje tak wiatr.

A ja muszę dzisiaj do Sopotu gnać sprawy pozałatwiać, nie chce mi się ale co zrobić

Idę kawkę pić
 
hej ho :-)

u nas dzisiaj ładnie wiec jak Amelisko sie obudzi to pójdziemy na spacerek, nie ma wiaterki, temp -6 wiec akurat chyba :-)

co do sylwka to ja już mam potrzebe gdzies wyjść, w zeszłym roku w domku, dwa lata temu i trzy ja robiłam u siebie imprezke wiec czas najwyższy gdzies sie wykluc - a ze Amela bedzie sama? rzecież i tak około 19 juz bedzie spała wiec nawet nie bedzie dobrze wiedziała ze mnie nie ma :-) ja tam wyrzutów nie mam hehehe
 
czesc Mamuski:)
Mam nadzieje ze mozna sie do was dolaczyc?
Mam na imie Aleksandra i rowniez urodzilam w styczniu 2010 :) Moja coreczka - Zosia - troche sie pospieszyla bo mialam termin na luty. Dokladnie na 13.02 a urodzilam 17.01 w swoje urodziny :D podczytywalam was jak bylam jeszcze w ciazy ale nie ufam forom internetowym (kiedys mialam przykry incydent ) wiec nie mialam odwagi sie odezwac . a dzis szukalam pomyslow na prezent na swieta i natrafilam na styczniowki:)
Fajnie tu u was :D
 
reklama
Hej
U nas też zima w pełni ale wiatrzycho okrutne więc w domku się kisimy.

rox ja też lubię białą zimę ale niezadługo,niezadługo:)

Tysiolek jak masz z kim zostawić małą i masz okazję iść się pobawić to super, trochę zazdroszczę:sorry: ;-)

Witaj aleks

Idę kawkę pić Miłego d
 
Do góry