reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2010 !!

topoleczka a znajomi nie patrzą na Ciebie lekko z uśmieszkiem jak mówisz ze nie masz TV ? moi początkowo tak patrzyli :-)
teściowa to nie wiedziała co powiedzieć jak oświadczyłam ze pozbyliśmy się TV..chociaż przyznam że czasem jak małż waruje przy kompie to obejrzałabym sobie jakiś film a tak czytam ksiazki

Wiesz co, nie patrzą:-) My nie mamy od początku tzn. od kiedy razem mieszkamy. CHyba akceptują po prostu ten stan rzeczy:-) Ja jak mam ochotę na jakiś film to oglądam w necie albo z płytki. Jak chce poczytać wiadomości, to wchodzę na portal informacyjny. No a książki też uwielbiam czytać:tak:

Sylwia
, Oliś niedługo znów do szpitala idzie?!

Paulinaa
, zdrówka dla Adasia!!!
 
reklama
No my też dostaliśmy antybiotyk.I niestety to musiał być ten pierwszy raz.
Sylwia trzymam kciuki napewno wszystko będzie dobrze.Też bym na Twoim miejscu się bała:*
 
Topoleczka, mój Bartosz też budzi się koło północy. Ląduje wtedy w naszym łóżku i tak do rana z nami śpi. Cieszę się, że chociaz wieczór mam długi, bo jak go położę o 20, to do północy można sporo porobić, np na bb posiedzieć, książkę poczytać, filmik obejrzeć :)
Rox - ja bym to nazwała, że pierwsze kroki Boo stawia. U nas też tak było i w ciągu dwóch tygodni od takich kroczków Bartosz zaczął chodzić i teraz non stop na nóżkach, co upadnie to wstaje i idzie, a wcześniej jak upadł to dalej szedł na czworaka.
Co do anginy, to znam ten ból i antybiotyk jest niezbędny. Ostatnio Julka miała w kwietniu anginę, a zaraz potem zapalenie ucha. Odpukać,l ale od tamtej pory jest ok.
Paula - witaj! Fajnie, że wróciłaś :)
Paulina, Sylwia
- zdrówka dla chłopaków. Szkoda, że nie obeszło się bez antybiotyku.


12 - latka w ciąży!!! Matko za dwa lata mogłabym babcią zostać aaaaaa!!!
 
Paulina, fakt ma 10 lat, ale dla mnie to wciąż mała dziewczynka. Chociaż jak patrzę na zdjęcia sprzed roku, to widać jak się przez ten czas zmieniła. Wyrosła, wyszczuplała, ale kobiecych kształtów jeszcze nie ma ;) I oby jeszcze tak przez jakiś czas zostało:)
 
Oli idzie 18 stycznia na kardiologie do Matki Polki,musi miec echo serduszka w narkozie,od tego bedzie zalezało czy bedzie kolejny zabieg.
12 lat i ciaza ,ciekawe co rodzice na to?
Mój starszy syn by zwariował chyba bez telewizora i bena 10 i bakuganów wiecie co to?haha
 
Wy już śpicie a ja miałam chwilę ponadrabiać.
Topoleczka , rox mam 2 pary znajomych co żyją bez tv i reszta patrzy na nich jak na dziwadła :))))ale ja podziwiam bo fajny klimacik mają w domu i zasiadaja do odbiornika żeby obejrzec film na dvd jak w kinie, a drudzy wogóle nawet telewizora nie mają za to 7 kotów , 2 psy i 3 dzieci:)))...a ja jestem uzalezniona od bloków informacyjnych i z tvn 24 skaczena na info, wiadomości, wydarzenia i znów tvn 24, to choroba taka:( ale u mnie od lat jest odruch żeby sobie sztuczne życie w domu tworzyć jak m wyjezdza i nawet jak muza z radia leci to tv bez fonii mryga:(

Paulinaa a Twój Adaśko to chyba 11 miesięcyświętuje? 100 latek i niech zdrowieje szybciutko:)))
 
reklama
Co do budzenia, to spotkałam kiedyś kolegę. Jego syn budził się po 100 razy w nocy i nie było sposobu, żeby przespał noc. Mówi, że jak skończył roczek to sam się przestawił i śpi jak niemowlę ;) Także jeszcze te dwa miesiące trzeba się przemęczyć :) )) mam nadzieje, że u nas też tak będzie :) Dziś miałam tylko jedną pobudkę o 0,30 :) Ale takie noce to rzadkość, zazwyczaj jest pare pobudek :)

Boziu- bez telewizora. Zwariowałabym.... Chociaż jak byłam nastolatką to tv mógł nie istnieć :) Cały czas poza domem lub muzyka :)
A teraz- rano włączam tv 24 na jakieś pół godzinki , a potem dopiero wieczorem i zasypiam na jakimś filmie :)
 
Ostatnia edycja:
Do góry