• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Styczniówki kulinarnie!

reklama
A ja pragnęłam dziś frytek no i spełniłam oczywiście swoją zachciankę!!
zAgatko, szarlotka już zjedzona? Ja robię wersję ekstra szybką z jabłkami ze słoika, pycha!!
 
reklama
Ja wcinam ostatni kielbaski z grila z duza iloscia musztardy , kebaby ,chipsy bekonowe lub serowe jak tak dalej pujdzie to pod koniec ciazy bede wazyc ze 100kg .
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry