Obejrzyj wideo poniżej, aby zobaczyć, jak zainstalować naszą stronę internetową jako aplikację internetową na ekranie domowym.
Notka: Funkcja ta może nie być dostępna w niektórych przeglądarkach.
Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij
no nie rób mi smaka.................Szarlotkiiiii
mam tak samo:-) ale w szczegolnosci pizza najlepiej taka domowaach przepraszam moje zachcianki to niezdrowe rzeczy chodzi codziennie za mną pizza zapiekanka z pieczarkami, frytki mniam mniam mniam
czasem się skuszę i sama pizze zrobięmniam
Szarlotkiiiii




I co udała się???Ja wczoraj jadłam i lody waniliowe
A dziś zachciało mi się pasztecików z kapustą i wysłałam męża
Za to na obiadek robię pomidorową, jakoś smaka miałam.
Tylko proszę się nie śmiać, ale pierwszy raz gotuję sama zupę![]()
Zobaczymy co z tego będzie :-):-):-)