reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Świadczenia rehabilitacyjne

Narebia

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
9 Maj 2016
Postów
44
Witam
W trakcie trwania świadczeń rehabilitacyjnych okazało się, że jestem w ciąży. Nie wiem jak zrobić żeby było dobrze. Czy można przerwać świadczenia i zacząć L4 z symbolem ciąży? Czy któraś z Was była w takiej sytuacji?
Pozdrawiam

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Powinnaś przejść na l4 z nowym kodem bo wtedy masz 100% . Tez jestem w tej sytuacji i myślę co zrobić

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powinnaś przejść na l4 z nowym kodem bo wtedy masz 100% . Tez jestem w tej sytuacji i myślę co zrobić

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Mój lekarz mówi, że kompletnie nie wie co w tej sytuacji zrobić. Jakby nie było jesteśmy stratne finansowo. Daj znać jak czegoś się dowiesz :)Ja myślę żeby zadzwonić do ZUS-u i zapytać. Wszystko miało być tak pięknie, a teraz trochę skomplikowane się to wydaje ;)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Koleżanka w kadrach mówi ze nie trzeba robić dnia przerwy nawet ja gdzieś z kolei wyczytałam ze wystarczy jeden dzień przerwy nowa kategoria zwolnienia czyli b i leci na nowo.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba najlepiej zadzwonić i z pierwszej ręki się dowiedzieć. Niestety nie tylko to jest moim zmartwieniem...
Jak długo jesteś na świadczeniach i ile jesteś w ciąży? Ja w sumie jeszcze nie dostałam decyzji z ZUS- u o przyznanych świadczeniach.

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja jeszcze jestem na zwolnieniu zwykłym. Mogę na nim być do 3 sierpnia. A ciążę dopiero potwierdzę :) na początku czerwca.

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moim zdaniem przechodząc na l4 zmieniasz kategorie choroby co skutkuje nowym okresem zasilkowym. Zadzwoń do zusu . Powiedzą co dokładnie masz w takiej sytuacji zrobić

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moim zdaniem przechodząc na l4 zmieniasz kategorie choroby co skutkuje nowym okresem zasilkowym. Zadzwoń do zusu . Powiedzą co dokładnie masz w takiej sytuacji zrobić

Napisane na SM-G903F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też tak to rozumiem. Jednak byłam nawet u radcy prawnego i szczerze to niewiele mi pomógł. Tak jak piszesz. Najlepiej zadzwonić do ZUS- u i nie snuć domysłów :)

Napisane na GT-I9060I w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry